امروز ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۹

پیکر ولی الله شیراندامی در قطعه هنرمندان آرام گرفت

پیکر هنرمند ولی الله شیراندامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون امروز صبح 14 بهمن ماه از مقابل خانه هنرمندان ایران تشییع شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، در مراسم تشییع پیکر ولی الله شیراندامی هنرمند تئاتر، سینما و تلویزیون که امروز صبح ۱۴ بهمن ماه از مقابل هنرمندان ایران برگزار شد، جمع کثیری از همکاران این هنرمند و هنردوستان حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم به دعوت یعقوب زاده، بازیگر و روابط عمومی انجمن بازیگران خانه تئاتر، تعدادی از مدیران و هنرمندان برای سخنرانی دعوت شدند و  ایرج راد، رییس هیات مدیره خانه تئاتر، جواد حق شناس، رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، رضا بابک پیشکسوت بازیگری، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران در سخنانی ضمن برشمردن سجایای اخلاقی و توانایی های هنری این بازیگر پیشکسوت، به بیان خاطراتی از او پرداختند.

در پایان نیز همسر زنده یاد شیراندامی، ضمن تشکر از خانه تئاتر، خانه هنرمندان ایران و موسسه هنرمندان پیشکسوت برای برگزاری این مراسم، از همه حضار برای حضور در این مراسم تشکر و قدردانی کرد و پس از آن  پیکر این هنرمند روی دوش دوستان و همکارانش تشییع و برای خاک سپاری راهی قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است