امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۲

گروه «سیریا» در شیراز روی صحنه می‌رود/ اجرای قطعات آلبوم میز دوتایی

گروه موسیقی بوشهری سیریا تازه‌ترین کنسرت خود را جمعه 18 بهمن ماه در شیراز برگزار می‌کند.

 به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی گروه سیریا، در کنسرت جدید گروه سیریا که با همکاری مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز و موسسه‌ فرهنگی و هنری آوای هنر مهنا برگزار می‌شود این گروه روی صحنه می‌رود و قطعاتی از آلبوم «میز دوتایی» را اجرا می‌کند.

آلبوم «میزدوتایی» به زودی در بازار موسیقی منتشر خواهد شد و قطعات میز دوتایی، هوار، معشوق دولاچنگ، حجله، جهاز جنی، شعر یادم ر… به  همراه پنج قطعه‌ دیگر که در این اثر به چشم می‌خورد در تازه ترین کنسرت گروه سیریا اجرا می‌شود.

«سیریا» فعالیت رسمی خود را سال گذشته با قطعه «هوار» آغاز کرد و تابستان امسال با انتشار قطعه‌ «شعر یادم ر…» از پروژه «میزدوتایی»  ادامه و با برگزاری اجراهای متعدد گسترش داد. همچنین این گروه پس از انتشار و رونمایی از نخستین آلبوم رسمی خود کنسرت هایی در تهران، کرج، اهواز، رشت و بندر عباس تدارک خواهد دید.

اعضای «سیریا» خواننده و نوازندگان: محمد لاریان،پرکاشن: بهروز شریفیان، درامز: معین پاکباز،گیتار: مهدی ناصری، گیتار باس: امیرحسین ماهینی، نی انبان و نی جفتی: مهدی منفرد و پیانو: فرشاد برنجی هستند که ۱۸ بهمن ماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱ در سالن سبز مجتمع هنر شهر آفتاب به اجرای موسیقی خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است