امروز ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۵

«پول کثیف» و «هوش سیاه» در راه آی فیلم ۲

مجموعه‌هاي تلويزيوني «پول كثيف» و «هوش سياه» جايگزين سريال‌هاي «پرانتز باز» و «خواب و بيدار» مي‌شوند.

به گزارش صبا، با پایان پخش سریال‌های «پرانتز باز» و «خواب و بیدار»، از ۱۷ فروردین، مجموعه‌های‌ جدید در جدول پخش کانال تازه‌تأسیس آی‌فیلم ۲ قرار می‌گیرند.
مجموعه تلویزیونی «پول کثیف» در سال ۸۶ به‌کارگردانی جواد افشار ساخته شده و قرار است هرشب ساعت ۲۳:۰۰ به وقت کابل(۲۲:۰۰به‌وقت تهران) از شبکه آی‌فیلم پخش شود.
در این مجموعه، بازیگرانی چون فرهاد جم، زیبا بروفه، رضا رویگری و غلامحسین لطفی بازی کرده‌اند.
«پول کثیف» درباره معضل قاچاق کالا و ارز و پیامدهای ناشی از آن در چرخه اقتصادی مملکت و مناسبات و روابط اجتماعی است و داستان زن و شوهری را به‌ نمایش می گذارد که صاحب یک کارخانه تولید پوشاک هستند؛ اما به‌سبب فساد و مشکلات اقتصادی در ورطه ورشکستگی قرار می‌گیرند.
«پول کثیف» از جمعه ۱۷ فروردین هر شب ساعت ۲۳:۰۰ به وقت کابل روی آنتن می‌رود و بازپخش آن درساعت‌های ۰۵:۰۰، ۱۱:۰۰ و ۱۷:۰۰ روز بعد خواهد بود.
همچنین، «هوش سیاه» مجموعه تلویزیونی سال ۱۳۸۹ با موضوع جرایم رایانه‌ای، به‌کارگردانی مسعود آب‌پرور است، که از ۱۷ فروردین جایگزین مجموعه «خواب و بیدار» می‌شود.
خلاصه ماجرای این سریال پلیسی از این قرار است: سرگرد احمدی معاون دایره پیشگیری و مبارزه با جرایم رایانه‌ای پلیس است که همراه با دستیاران خود درگیر پرونده پیچیده یک خرابکار و نابغه رایانه و الکترونیک، جمشید کاظمی با نام تقلبی کامران پوریایی شده است.
حسین یاری، کیکاووس یاکیده، رضا آشتیانی، ارسلان قاسمی، افشین کتانچی، روح الله کمانی، کمند امیرسلیمانی و داریوش اسد زاده بازیگران این مجموعه‌اند.
مجموعه تلویزیونی«هوش سیاه» از جمعه ۱۷ فروردین هر روز ساعت ۱۹:۰۰ به‌وقت کابل(۱۸:۰۰ به‌وقت تهران) پخش می شود و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۱:۰۰، ۰۷:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است