امروز ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۴

بازی Fortnite Mobile در دسترس تمامی کاربران IOS قرار گرفت

استودیو اپیک گیمز سرانجام بازی Fortnite Mobile را در دسترس تمامی کاربران پلتفرم IOS قرار داد

از زمان عرضه حالت Battle Royale در سال گذشته میلادی، بازی Fortnite تبدیل به یک قدرت غیرقابل توقف در صنعت بازی‌های ویدیویی به لطف در دسترس قرار داشتن بر روی تمامی پلتفرم‌ها و همچنین رایگان بودن حالت بتل رویال، شده است. حال در جدیدترین اخبار بازی، نسخه موبایلی معرفی شده که پیش از این فقط در دسترس تعداد محدودی قرار داشت، هم‌اکنون در دسترس تمامی کاربران IOS قرار دارد.
استودیو بازی‌سازی اپیک گیمز ساعاتی پیش در صفحه توییتر بازی اذعان کرد که عنوان Fortnite Mobile هم‌اکنون بصورت رایگان در دسترس تمامی کاربران سیستم عامل IOS بر روی آیفون و آیپد قرار دارد. در کنار اعلام این خبر، Epic Games همچنین افزود که این بازی بر روی گوشی‌های موبایل iPhone SE, 6S, 7, 8 و iPhone X و بروی تبلت‌های iPad Mini 4, Air 2, 2017 و iPad Pro قابل اجرا خواهد بود و از دیگر مدل‌ها پشتیبانی نمی‌کند.
نسخه موبایلی بازی فورتنایت همچنین بنظر می‌رسد که بزودی برای اندروید نیز عرضه خواهد شد که اگرچه اپیک گیمز هنوز هیچ اطلاعاتی در این زمینه در اختیار نگذاشته است. در این میان البته با توجه به تعداد زیاد کاربران بازی روی پلتفرم‌های پی‌سی و کنسول‌ها، فقط باید منتظر ماند تا روزی اتوبوس Battle کاربران اندروید را سوار کرده و به بتل رویال ببرد.
بازی Fortnite هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، مک و IOS در دسترس است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است