امروز ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۵

معرفی فیلم‌های سینمایی شبکه سه بعد از تعطیلات نوروز

فیلم‌های سینمایی «در شیراز اتفاق افتاد»، «مجردها»، «بهشت موازی» و ... تا جمعه ۱۷ فروردین ماه مطابق زمان‌های اعلام شده، روی آنتن شبکه سه قرار می‌گیرد.

به گزارش صبا، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «در شیراز اتفاق افتاد»، «مجردها»، «بهشت موازی»، «مایا» و «پرواز خیالی»، از سه‌شنبه ۱۴ تا جمعه ۱۷ فروردین ماه مطابق زمان‌های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد.

فیلم تلویزیونی «در شیراز اتفاق افتاد» به کارگردانی ابراهیم صمیمی امروز سه‌شنبه (۱۴ فروردین) از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه این فیلم آمده است: مجید و نگار در یک تصادف رانندگی باهم آشنا می‌شوند و مجید تصمیم می‌گیرد تا از نگار خواستگاری کند، اما در شب خواستگاری متوجه می‌شوند که پدرانشان قبلا یکدیگر را می‌شناختند و کدورتی بین آن‌ها وجود دارد که باعث به هم خوردن مراسم می‌شود. بعد از مدتی آن‌ها متوجه می‌شوند که پدران آن‌ها یعنی هوشنگ و منصور در یتیم‌خانه بزرگ شده‌اند و بعد از بزرگ شدن در کنار مردی به نام دایی جواد که آدم خیری است کار می‌کردند، چندی بعد آن‌ها اموال او را بالا می‌کشند و ….

این فیلم تلویزیونی محصول ایران در سال ۹۳ است که حمید لولایی، خشایار راد، اشکان اشتیاق، حدیثه تهرانی، شهین تسلیمی، کیانوش گرامی و محسن قاضی مرادی در آن بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی مجرد‌ها به کارگردانی اصغر هاشمی است که چهارشنبه (۱۵ فروردین ماه) ساعت ۱۰:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد. در خلاصه این فیلم با بازی محمدرضا فروتن، مریلا زارعی و مجید صالحی آمده است: مجرد‌ها داستان سه جوان به نام‌های منوچهر، شاهکار و امیرحسین است که برای رسیدن به آرزوهایشان تصمیم می‌گیرند برای کار به یکی از کشور‌های حوزه خلیج فارس بروند، اما با دزدیده شدن پول‌هاشان، زندگی آن‌ها تغییر می‌کند و …. این فیلم سینمایی محصول ایران در سال ۱۳۸۲ است.

فیلم تلویزیونی «بهشت موازی» به کارگردانی شاهد احمدلو پنجشنبه (۱۶ فروردین) ساعت ۱۰:۴۵ روانه آنتن شبکه سه می‌شود. میرطاهر مظلومی، سحرولدبیگی و مهران رجبی بازیگران این تله‌فیلم هستند. این فیلم طنز با ژانر خانوادگی محصول ۱۳۹۱ سیما فیلم است و درباره صادق جوان متاهلی است که مدتی است کار خود را از دست داده است. وی در طول جستجوی کار به طور اتفاقی و ناخواسته به مراسم جشن نیکوکاری وارد می‌شود و در این ورود در مسیری پا می‌گذارد.

فیلم تلویزیونی «مایا» به نویسندگی و کارگردانی هادی رحیمی خواص، جمعه (۱۷ فروردین) ساعت ۱۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه این فیلم آمده است دختری در روستای خود در حالی که بیشتر مردان آن
شکارچی هستند، توله ببری را به خانه آورده تا آن را بزرگ کند که در این راه درگیر اتفاقاتی می‌شود. فیلم سینمایی مایا محصول ۱۳۹۵ به تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان است که نفیسه روشن، سیاوش خیرابی، مهران رجبی، آرش منتظری و زنده‌یاد، ولی الله مومنی در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم سینمایی «پرواز خیالی ۲» Flight World War II به کارگردانی امیلی ادوین اسمیت، جمعه (۱۷ فروردین) ساعت ۱۴:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد.

در خلاصه داستان با بازی رابی کی، فارانتاهیر، آکوایلازول و ماتیاس پونس آمده است: پرواز واشنگتن به لندن با خلبانی ویلدر میان راه گرفتار اتفاقی می‌شود. با برخورد هواپیما به یک طوفان سهمگین، زمان به سال ۱۹۴۲ بازمی‌گردد. آن‌ها به یک باره شاهده بمباران جنگنده‌های آلمانی می‌شوند. در میان مسافران دو تاریخ‌شناس هستند که با مطالعه‌ای که از جنگ جهانی دومدارند می‌توانند به خلبان و پرواز شکمک کنند. تاریخ‌شناسان به خلبان می‌گویند که گرفتار سفر در زمان شده‌اند و تا دوباره وارد طوفان بعدی نشوند این مشکل حل نخواهد شد … این فیلم با ژانر حادثه‌ای محصول ۲۰۱۵ انگلستان است.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • خط باریک قرمز
  89,047,55
 • بازگشت کوتاه
  43,905,20
 • منگی
  27,696,90
 • تا ابد
  703,153,55
 • یلدا
  250,332,19
 • بی حسی موضعی
  532,165,25
 • قتل عمد
  98,569,79
 • پرو
  41,665,25
 • دریا موج کاکا
  30,220,25