امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴
قائم مقام شبکه سه خبر داد:

توقف پخش «کتونی زرنگی» به دلیل خطای فاحش کارگردان/ ملاقلی‌پور عذرخواهی کرد

قائم مقام شبکه سه سیما از توقف پخش سریال «کتونی زرنگی» به دلیل خطای فاحش کارگردان خبر داد و این اتفاق عذرخواهی ملاقلی پور را به دنبال داشت.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، به دنبال پخش نشدن سریال «کتونی زرنگی» که قرار بود دیشب ۱۱ بهمن ماه روی آنتن شبکه سه سیما برود، محسن یزدی قائم مقام شبکه‌ سه از متوقف شدن پخش این سریال خبر داد و گفت: مجموعه «کتونی زرنگی» با تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه از تهیه کنندگان متعهد و علی ملاقلی‌پور که سابقه مناسبی در تولید آثار شریف مثل «قندون جهیزیه» و مستند «راه طی شده» داشت، آغاز شد.

وی افزود: متاسفانه در ادامه تولید این سریال به دلیل خطای فاحش کارگردان، شبکه تصمیم به توقف پخش این سریال گرفت.

علی ملاقلی پور در واکنشی به پخش نشدن سریال در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: «به نام خدا. از دیشب حوالی پخش سریال کتونی زرنگی برخی کامنت ها و بحث های فضای مجازی که گاهی در فضای احساسی رقم می خورد در برخی فضاها دست به دست شده و جوری وانمود شده که گویی بنده با انقلاب اسلامی تضاد دارم ! سابقه مستند سازی بنده نشان می دهد که مدافع جریان انقلاب اسلامی و امام خمینی هستم آن هم به واسطه سالها مطالعات تاریخی سیاسی که علاقه همیشگی بنده است و بارها کتب مختلف در این باب را در صفحه شخصی به علاقه مندان به تاریخ و سیاست و انقلاب اسلامی معرفی کردم. البته نکات و انتقادات و اختلاف سلیقه های شخصی هم در این موارد دارم اما اینها باعث نمی شود که هیچ گاه در مقابل اسلام بایستم. گاهی جدل های درون انقلاب اسلامی نباید باعث شود دچار دوگانگی شویم. می دانم برخی کامنت ها و مطالب بنده تند بوده و باعث ناراحتی طرفداران رهبری شده است که قصد کدورت نداشتم و از این بابت عذر خواهی می کنم. البته اینقدر توان تشخیص دارم که رخت چرکها را جلوی غریبه ها نشویم و با تمام اعتقادات خاص و انتقاداتم بارها در مناظره های سیاسی شکل گرفته پس از مستند جنجالی «راه طی شده» که با افراد نهضت آزادی داشتم از آقای خامنه ای در مقابل جریان های کمونیست و لیبرال دفاع کردم که گواه این حرف مناظره های بنده در دانشگاه شریف و دانشکده پرستاری شهید بهشتی و جشنواره عمار هست. اگر در خانه بحثی شد و صدایم بیرون رفت دلیل بر این نیست که من بیرون خانه ایستاده ام»

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است