امروز ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۷

حضور «زندگی بدون زندگی» در دو جشنواره آمریکای شمالی

فیلم «زندگی بدون زندگی» در دو جشنواره آمریکای شمالی به نمایش درآمد.

به گزارش صبا، «زندگی بدون زندگی» به کارگردانی کاوه معین‌فر و تهیه کنندگی جعفر محمدی در ادامه حضورهای جهانی خود در جشنواره‌های ALTERNATIVE FILM FESTIVAL کانادا و جشنواره NewFilmmakers New York شهر نیویورک آمریکا به نمایش درآمد.

جشنواره «فیلمسازان نو نیویورک» یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌های این شهر است که بصورت سالانه برگزار خواهد شد و انتخاب جایزه آن بر اساس آرای تماشاگران خواهد بود. فیلم زندگی بدون زندگی روز ۲۱ مارس در این رویداد اکران شد. جشنواره «فیلمهای آلترناتیو» هم  از جشنواره‌های نوپا در شهر تورنتو کاناداست که مورد تائید IMDB است.

«زندگی بدون زندگی» به همراه چهار فیلم دیگر به مرحله فینال بهترین فیلم دراما راه پیدا کرده و برای جایزه بهترین فیلم رقابت می‌کند.

فیلم اول کاوه معین‌فر بعد از حضور در جشنواره‌های توکیو، کن مدیترانه‌ای فرانسه، مدف ایتالیا، جشنواره فیلم‌های مستقل کانادا و (acff) دانمارک در جشنواره AltFF  برای دریافت جایزه بهترین فیلم کاندید شده است.

حضور اول فیلم «زندگیِ بدونِ زندگی» در جشنواره فیلم توکیو با استقبال مخاطبین همراه شد و در دومین حضور این فیلم از جشنواره کن مدیترانه‌ای فرانسه جایزه دیپلم افتخار بهترین فیلم را کسب کرد.

عباس عطایی، امیر وزّان و مرجان صادقی بازیگران اصلی این فیلم هستند که در خلاصه داستان آن آمده است: «ساتیار مدرس موسیقی است و پدرش بهسرطان مبتلا شده و در میانه مرگ و موسیقی این زندگی است که جریان پیدا می‌کند. »

سایت دو جشنواره که این فیلم در آن نمایش داشته است.

http://newfilmmakers.com

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است