امروز ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۵

«تعطیلات رویایی» قابلیت درخشیدن در تلویزیون را دارد

بازیگر سریال تعطیلات رویایی گفت: هرچند رقبای نوروزی ما جدی هستند؛ اما سریال ما هم کمبودی نسبت به دیگر آثار برای جذب مخاطب ندارد.

 

به گزارش خبرگزاری صبا علی اوجی بازیگر سریال نوروزی «تعطیلات رویایی» در خصوص ارزیابی خود از این سریال گفت: «تعطیلات رویایی» از جمله سریال هایی است که استانداردهای لازم برای تبدیل شدن به فیلم محبوب تلویزیونی را دارد؛ چرا که بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند و
کار به خوبی پیش می رود.

وی با اشاره به رقابت این فیلم با دیگر سریال های تلویزیونی در ایام نوروز مانند «پایتخت» اظهار کرد: متوجه این موضوع هستم که رقیبان جدی در کنار «تعطیلات رویایی» هستند که مخاطبان فراوانی دارند، اما باید بگویم این فیلم هم کمبودی نسبت به دیگر فیلم ها ندارد.

اوجی در پایان اضافه کرد: باید تا اواسط عید منتظر ماند و دید که چقدر این سریال در میان مردم جا افتاده است. برای قضاوت الان زود است. اما تردید ندارم که این فیلم قابلیت درخشیدن در تلویزیون را دارد.

گفتی است؛ سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی برای شبکه دو ساخته شده است. تصویربرداری این سریال ۱۱ دی ماه در شهر شیراز کلید خورد و در ادامه در شهر کیش فیلمبرداری شد.

بازیگرانی چون علی اوجی، محمدرضا شریفی نیا، افسانه بایگان، محمود عزیزی، افسر اسدی، رضا یزدانی، علی صادقی، مریم معصومی، خاطره حاتمی، لاله اسکندری و مرتضی علی آبادی در «تعطیلات رویایی» نقش آفرینی کرده اند.

این سریال در ایام نوروز، ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه دو می‌رود و بازپخش آن ساعت‌های یک بامداد و ۱۲ و ۱۶ روز بعد خواهد بود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است