امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۵

عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو برای سال ۹۹ فراخوان داد

عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو برای دریافت متون نمایشی و پیشنهادهای اجرایی هنرمندان در سال ۱۳۹۹ فراخوان داد.

به گزارش خبرگزاری صبا، عمارت نوفل‌ لوشاتو طی ۱۰ ماهی که از سال ۱۳۹۸ گذشت، میزبان تئاترهای بین‌المللی، حرفه‌ای، دانشجویی، نمایشنامه‌خوانی و جشنواره‌های متعددی از جشنواره تئاتر دانشگاهی بوده و همچنین جشنواره‌های خصوصی افرا، آرخه، ثمر و موندا و در روزهای پیش‌رو میزبان سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر است.

این مجموعه نمایشی حمایت از گروه‌های جوان، هنرمندان فعال استان‌ها و همچنین تجربه‌های نو را برای سال آینده در دستور کار دارد. در کنار آن، سالن یک عمارت نوفل‌لوشاتو مانند روال این چند سال پذیرای پیشنهاد اجرای اساتید، مدرسان و هنرمندان باسابقه است.

عمارت نوفل‌لوشاتو از هنرمندان علاقه‌مند دعوت می‌کند از روز پنجشنبه ۱۰ بهمن تا پایان دهه اول اسفند امسال، متون نمایشی یا فیلم اجرای کامل نمایش‌ خود را همراه با فرم‌های درخواست تکمیل شده به واحد اداری این مجموعه به نشانی تهران، خیابان نوفل‌لوشاتو، بن‌بست زیبا پلاک ۱ ارسال کنند.

همچنین ایمیل عمارت نوفل‌لوشاتو به نشانی nofelluchatou@gmail.com و پیج اینستاگرام این مجموعه به نشانی nofelluchatou_theater در دسترس هنرمندان خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجرای نمایش در سال ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ تا ۱۸ با شماره تلفن‌های ۰۲۱۶۶۴۸۳۷۴۲ و ۰۲۱۶۶۹۵۲۶۰۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است