امروز ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۲

داستان زندگی سه خواهر قهرمان ووشو مستند می‌شود

فیلم مستند "از صفر تا سکو" به نویسندگی و کارگردانی سحر مصیبی که به داستان زندگی سه خواهر قهرمان ووشو جهان می‌پردازد، هم اکنون در مراحل تصویربرداری قرار دارد.

“از صفر تا سکو” داستان زندگی ( شهربانو، سهیلا و الهه منصوریان) سه خواهر قهرمان ووشو جهان است که از شهرستان سمیرم اصفهان محل تولد آنها آغاز و به مسابقات اندونزی ختم می‌شود.

مراحل تحقیق این فیلم بلند مستند داستانی از فروردین ۹۳ آغاز شده است و هم اکنون تصویربرداری ان ادامه دارد. تا کنون بخشهای مربوط به مسابقات حذفی مقدماتی و اردو تیم ملی فیلمبرداری شده است. سکانس های مربوط به محل تولد آنها (سمیروم اصفهان)و اندونزی نیز به زودی گرفته می شود.

مصیبی درباره پرداختن به زندگی این سه خواهر قهرمان در یک مستند گفت: این سه خواهر با شرایط سختی که داشتند توانستند زندگی خود را به مرحله ای برسانند که هم اکنون به عنوان قهرمانان جهان در رشته ورزشی ووشو شناخته می شوند. این وجه پرتلاش بودن آنها برایم بسیار جذاب بود.

عوامل تولید این مستند عبارتند از:نویسنده و کارگردان: سحر مصیبی، فیلمبردار:رضا عبیات، صدابردار:هادی معنوی،تدوین:حمیلا موید، عکاس:مریم مجد، مدیر تولید:سمیرا علایی و تهیه کننده:طهورا ابوالقاسمی.

سحر مصیبی  تا کنون در سینما و تلویزیون با عنوان دستیار کارگردان، برنامه ریز و منشی صحنه آثاری همچون «آئینه های روبرو»، «به آهستگی»، «پرده نشین»، «پاداش سکوت»، «هشت پا»، «قائده بازی»، «پذیرایی ساده» و… حضور داشته است و ساخت دو فیلم کوتاه داستانی ” این بازی نیست” و “ایستگاه متروک” را در پرونده کاری خود دارد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است