«ما که هستیم؟» از نیمه گذشت/ بحران هویتی که درون افراد جریان دارد | خبرگزاری صبا
امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

«ما که هستیم؟» از نیمه گذشت/ بحران هویتی که درون افراد جریان دارد

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ما که هستیم؟» از نیمه گذشت.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از مدیر رسانه‌ پروژه، فیلمبرداری فیلم سینمایی «ما که هستیم؟» سومین اثر سینمایی ابوالحسن کیوان که از اواسط آذرماه در تهران (اطراف دماوند) و نیز شیراز (تخت جمشید و حافظیه) مقابل دوربین رفته است به نیمه رسید. ‏‎

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته فیلمبرداری این فیلم سینمایی تا اواخر بهمن ماه به طول می‌انجامد.

«ما که هستیم؟» به طرح یکی از مسایل مهمی که ما امروز با آن روبرو هستیم، می‌پردازد؛ بحران هویتی که در درون ‌مان جریان دارد.

بهرام شخصیت اصلی داستان از خودش می‌پرسد. من کی هستم؟ و می‌تواند سوال هر فرد دیگری در جامعه باشد و پشت این سوال، سوال دیگری برایش پیش می آید که «ما که می توانستیم باشیم؟»

در خلاصه داستان فیلم آمده است: بهرام، فرصت زندگی با دختر مورد علاقه‌اش را از دست می‌دهد، چون او مهاجرت می‌کند. بعد پی می‌برد پدر و مادرش آنهایی نیستند که او را بزرگ کرده‌اند. زندگی او از این به بعد دستخوش چالشی عمیق می‌شود و عشق و هویتش را از دست رفته می‌بیند. این مسائل درون او را به هم می‌ریزد و منجر به پرسش‌هایی می‌شود که آزارش می‌دهند. بهرام یک شخصیت پرسشگر دارد. او می خواهد بداند و پاسخی در خور و نه سطحی برای آنچه که از او دزدیده شده، بیابد…

ابوالحسن کیوان کارگردان این فیلم نقاش، مجسمه‌ساز، معمار و فیلمساز ایرانی است که سال ۱۳۵۸ از دانشگاه هنر در تهران فارغ التحصیل شد و بعد از مهاجرت به استرالیا، در دانشگاه تیف کالج به تحصیلات خود ادامه داد.

گروه بازیگران این فیلم را افشین نخعی، محمدرضا برزگر ، مهدی‌خان احمدی، رایا نصیری، نینا برزگر، الهه پور رستمی، معصومه دشتی، شیما الله ‌بیگی، آزاد پاسایی نژاد، مهدی ضیغمی مقدم، منصور زارع، معصومه زاهدی، هانی نیکو پیام و هنرمند خردسال، تلما رفعت خواه تشکیل می‌دهند.

دیگر عوامل اصلی این فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سجادیان، مدیر صدابرداری: میثم حسنلو، مدیر تولید: نریمان اقبالی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: بهارک فرامرزی، دستیار کارگردان: محمد عزیزی و خاطره فخرآبادی، منشی صحنه: سحر عقیقی، مدیر تدارکات: علی رفعت خواه، گریم: الهه عالی حسینی، دستیار گریم رضا سالاری، لباس: سارا ولی پور، عکس: الهه حسینی، مشاور فرهنگی: سلمان فرخنده و مدیر رسانه: فرنوش آبا.

تهیه‌ کنندگی این فیلم را ابوالحسن کیوان به عهده دارد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است