امروز ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۴۶

آغاز تصویربرداری “لیلا”در چند شهر

فیلم سینمایی «لیلا» اولین فیلم بلند مهرداد یزدانی به محض دریافت پروانه ساخت مقابل دوربین می‌رود.

 

به گزارش «صبا»، فیلمنامه این فیلم سینمایی که اولین تجربه بلند مهرداد یزدانی محسوب می‌شود توسط مونا فرجاد، بازیگر سینما و تلویزیون به نگارش در آمده و تهیه‌کننده این فیلم را نیز هادی منبتی و افشین صادقی به طور مشترک بر عهده دارند.

مهرداد یزدانی، کارگردان فیلم با اعلام این خبر به «صبا» گفت: فیلمنامه فیلم سینمایی «لیلا» برای اخذ پروانه ساخت به اداره کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی ارائه شده و به طور همزمان پروانه کارگردانی مهرداد یزدانی نیز صادر خواهد

شد.

وی درباره داستان «لیلا» عنوان کرد: این فیلم درامی اجتماعی است که قصه زنی مطلقه را روایت می‌کند که این زن درگیر حفظ خانواده‌اش می‌شود.

بنابراین گزارش، فیلمبرداری فیلم سینمایی «لیلا» طی مدت ۵۵ جلسه در شمال کشور و شهرهای رشت و آستانه انجام خواهد شد تا با انجام مراحل فنی برای نمایش در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

مهرداد یزدانی پیش از این به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز با فیلمسازانی نظیر خسرو معصومی و حسین قناعت به ترتیب در فیلم‌های سینمایی «خرس» ‌و «زخم شانه حوا» ‌همکاری داشته و فیلم تلویزیونی «یحیی» نیز به کارگردانی او بارها از شبکه‌های سیما روی آنتن رفته است.

عوامل قطعی پشت دوربین این فیلم سینمایی عبارتند از مدیر فیلمبرداری: فرشاد گل‌سفیدی، دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز: ایمان غیرتمند، مجری طرح: مهدیار سزاوار، مدیر تولید: داود معدنی، تهیه‌کنندگان: سیدهادی منبتی و افشین صادقی.
انتهای مطلب/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است