امروز ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰

امیدوارم از فیلمسازان حمایت کاربردی شود نه حمایت توخالی

هاتف علیمردانی گفت:امیدوارم روزی فرا برسد که از فیلمسازان مستقل حمایت های کاربردی به شود تا حمایت های کلامی و توخالی.

هاتف علیمردانی به اشاره به اینکه  قشنگ ترین و دقیق ترین نگاه ها را در سینما تماشا کرده ام  گفت : نگاه سینما تجلی از قدرت تفکر و آفرینش است که  استعداد آن را خداوند در درون اشرف مخلوقات خود نهادینه کرده است که همین امر بخشی از زیبایی ها را در قاب تصویر و دوربین برای افراد نمایان می کند.

وی در ادامه اضافه کرد: امیدوارم روزی فرا برسد که از فیلمسازان مستقل حمایت های کاربردی به شود تا حمایت های کلامی و توخالی، فیلمسازانی که بدون حمایت از ارگان های دولتی آثار خود را کلید می زنند، سختی های زیادی را در این عرصه  شاهد هستند.

کارگردان “کوچه بی نام” با اعلام اینکه فیلمسازان مستقل، مظلوم ترین افراد هستند، اظهار کرد: مشکلات  بسیاری بر سر راه این فیلمسازان همیشه قرار می گیرد که در بیشتر اوقات لاینحل به نظر میرسند، اما خوشبختانه این کارگردان همواره بر سر مواضع و جهان بینی خود مصر هستند و  از موازین اعتقادی خود هیچ وقت دست نمی کشند.

وی در ارتباط با پیش تولید فیلم جدید خود به نام “هفت ماهگی” عنوان کرد: از ۳ ماه گذشته پیش تولید این اثر سینمایی را آغاز کرده ایم، تصور می کنم تا یک ماه اخیر ساخت این سناریور را آغاز کنیم، در ارتباط با حضور حامد بهداد و باران کوثری هیچ گونه صحبتی نمیتوانم به میان بیاورم، چرا که  اخبار مربوط به بازیگران از طریق روابط عمومی اعلام خواهد شد.

انتهای مطلب/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است