امروز ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۲

بازی در سینما ماندگار تر است

سلیمانی گفت: از آنجایی که سینما صنعت گرانی است تلاش برای بالا بردن کیفیت در آن زیاد است و نظرها هم نسبت به اثر تولید شده متنوع تر است. اینجاست که ارزش بازی بازیگران مورد محک قرار می گیرد و اگر بازیگری توانایی خود را به خوبی نشان دهد سالها در ذهن مخاطب می ماند و ماندگار می شود.

بازیگر فیلم «اتوبوس شب»  گفت: در حال حاضر در سریال «دوردست ها» به کارگردانی جواد ارشاد بازی دارم. داستان این سریال تم اجتماعی خانوادگی دارد و نشانه های متعددی از جذب مخاطب را داراست.

وی ادامه داد: در این سریال همراه با خانوم فاطمه گودرزی و آقای دانیال حکیمی، هومن برق نورد، بهرام ابراهیمی و سایر بازیگران حرفه ای دیگر بازی دارم و نقش وکیل داستان برعهده من است.

سلیمانی با بیان اینکه آخرین فیلمی که در سینما بازی داشتم فیلم روزهای زندگی به کارگردانی پرویز شیخ طادی بود بیان کرد: کار در سینما را به تلویزیون بیشتر ترجیح می دهم.

وی با بیان اینکه برای یک بازیگر کار خوب انجام دادن و حضور در اثر خوب مهم  است گفت:  از آنجایی که منتقدین به  سینما توجه بیشتری دارند و این هنر، طول عمر بیشتری دارد من آن را بیشتر می پسندم.

این بازیگر به صحبت هایش افزود: بازیگر با بازی در سریال های تلویزیونی خصوصا سریال های مناسبتی  به خوبی در بین مخاطبان جا باز می کند و کارش به سرعت دیده می شود اما بسیار ی از همین  مردم بعد از گذشت دو سال آن سریال را دیگر به خاطر نمی آورد در حالیکه در سینما وضعیت اینگونه نیست.

سلیمانی گفت: از آنجایی که سینما صنعت گرانی است تلاش برای بالا بردن کیفیت در آن زیاد است و نظرها هم نسبت به اثر تولید شده متنوع تر است. اینجاست که ارزش بازی بازیگران مورد محک قرار می گیرد و اگر بازیگری توانایی خود را به خوبی نشان دهد سالها در ذهن مخاطب می ماند و ماندگار می شود.

این بازیگر همچنین گفت: در این مدت پیشنهاد برای بازی در تئاتر هم داشتم که به دلیل درگیر بودن در این سریال نتوانستم در تئاتر حضور داشته باشم.

کوروش سلیمانی پیشتر درفیلم های یک گزارش واقعی، اتوبوس شب و … بازی داشته است.

منبع:سینما پرس

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است