تعطیلات نوروز ۹۵ در “ویلا”


مهران مهام این روزها منتظر تصویب طرح سریال تازه‌اش با نام «ویلا» است که توسط مرضیه برومند نوشته شده و ویژه نوروز ساخته خواهد شد. مهام با صبا از جزئیات این پروژه صحبت کرده است.
به‌کارگردانی؟
مرضیه برومند قرار نیست کارگردان «ویلا» باشد و این سریال توسط کارگردان دیگری ساخته می‌شود اما او قرار است به‌عنوان مشاور در پروژه حضور داشته باشد. اگر این پروژه تصویب شود، یکی از گزینه‌های نوروزی شبکه سه برای تعطیلات ابتدای سال ۹۵ خواهد بود.
سفرپرماجرا
داستان این طرح، درباره کارمندی است که به همراه خانواده‌اش در تعطیلات نوروز به شمال کشور سفر می‌کند و اتفاقات و ماجراهایی که در این سفر برایش پیش می‌آید، قصه کار را جلو می‌برد.
گفت‌وگوی ضمنی با سیامک انصاری
عوامل سازنده «ویلا» این روزها منتظرند تا طرح به تصویب مدیران برسد و بعد از آن دیگر مراحل تولید پروژه را جلو ببرند. همچنین از میان بازیگران نیز گفت‌وگوی ضمنی با سیامک انصاری داشته‌اند تا برای بازی در نقش اول این سریال حضور داشته باشد. اما هنوز چیزی قطعی نیست.
در شرایطی که بیشتر سریال‌های تلویزیونی در فصل زمستان کلید می‌خورند و همواره از تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردانان گرفته تا بازیگران از این وضعیت گلایه می‌کنند، مشخص کردن تکلیف این آثار در فاصله ۶ ماه مانده به نوروز، می‌تواند در کیفیت آثار و بازگشت مخاطبان تلویزیون به رسانه ملی موثر باشد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است