امروز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰
صبا خبر می‌دهد؛

سه بازیگر خارجی جلوی دوربین «نفوذ» رفتند/ رونمایی از عکس‌های جدید

با اضافه شدن سه بازیگر جدید خارجی به سریال «نفوذ» تصویربرداری این مجموعه در چالوس ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، تاکنون نزدیک به ۹۵ درصد از تصویربرداری سریال «نفوذ» به کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری و تهیه‌کنندگی محسن علی اکبری انجام شده است.

با توجه به آنکه این سریال کارهای کامپیوتری سنگینی دارد ضبط ۵ درصد باقی‌مانده پر زحمت و وقت گیر است.

عوامل سازنده این روزها با ساخت دکور در پلاتوی بسیار بزرگی در چالوس مشغول ضبط سکانس های سایت کبکان هستند و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است حداکثر تا ۲۰ روز آینده با پایان تصویربرداری سکانس های این سایت برای ادامه کار راهی رامسر شوند.

تمام کارهای مربوط به سایت کبکان به صورت تری جی در حال انجام است و این اتفاق اولین بار است که رخ می‌دهد.

نیکولاس جرج بیکر، ژانکلود ریکبورگ، فلورین فیشر بازیگران خارجی هستند که به تازگی به این پروژه پیوسته و در لوکیشن چالوس جلوی دوربین رفته اند. همچنین در حال حاضر علاوه بر بازیگران خارجی صالح میرزاآقایی، علیرام نورایی، امین اسکندریان و کاوه سماک باشی جلوی دوربین هستند.

مسئولیت تامین و هماهنگی بازیگران خارجی برعهده سیدکریم قاسم‌زاده بوده است.

از مراحل فنی تدوین «نفوذ» را روح الله شمقدری برعهده دارد که همزمان با تصویربرداری در حال انجام است. هم چنین جلوه های ویژه کامپیوتری نیز توسط محمد امامی پیگیری می شود اما هنوز صداگذاری آغاز نشده است.

مجموعه «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۲ قسمت نشان می‌دهد و مدیر تصویربرداری این سریال عبد عبدی نسب است.

یلدا افشاری‌نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءالله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور، جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.

عکس های خبر از محمدمهدی نبی زاده است.

سپیده شریعت رضوی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


  جدول فروش فیلم ها

  عنوان
  فروش (تومان)
  • خط باریک قرمز
   89,047,55
  • بازگشت کوتاه
   43,905,20
  • منگی
   27,696,90
  • تا ابد
   703,153,55
  • یلدا
   250,332,19
  • بی حسی موضعی
   532,165,25
  • قتل عمد
   98,569,79
  • پرو
   41,665,25
  • دریا موج کاکا
   30,220,25