امروز ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۶

‌‌ارتباط خوب سعید راد با جوان‌ها در «زنده به گور»

از امروز، اولین فیلم ویدئویی سعید راد وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود. فیلمی که به گفته کارگردانش، سعید راد در آن ارتباط خوبی با گروه جوان سازنده آن داشته است.

به
گزارش خبرنگار «صبا»، «زنده به گور» دومین ساخته علی جناب پس از ساخت فیلم«چرک‌نویس» به شمار می‌رود و زامیاد سعدوندیان نویسنده آن است. «زنده بهگور» با نسخه DVD همراه با عکس‌ها و فیلم پشت صحنهاز صبح امروز توسط موسسه فیملسازان رسانه به مدیریت حبیب اسماعیلی درفروشگاه‌های فرهنگی سراسر کشور عرضه خواهد شد.
علی جناب، کارگردان جوان این فیلم درباره اولین حضور سعید راد در شبکهنمایش خانگی با فیلم «زنده به گور» گفت: حضور سعید راد در این فیلم جزوافتخارهای من است چرا که امثال ما سینما را با سعید راد و امثال اینبازیگران شناختیم و علت قبول کردن این نقش نیز به رفاقت دیرینه من با ایشانبازمی‌گردد. البته آقای راد هم با جوان‌ترها در فیلم ارتباط خوبی برقرارکردند که همین موضوع دستمایه ساخت یک فیلم خوش ریتم شد.وی ادامه داد: به هر حال تولید فیلم پلیسی و اکشن کار سختی است، اما به لطف
خدا توانستیم در یک مدت زمان کم فیلمی خوب بسازیم و جواب مناسب بگیریم.سعید راد، پری‌ناز ایزدیار، شقایق فراهانی، شهراد وثوقی، شیما مرزی، امید محمودی و اکبر معززی و.‌.‌. بازیگران «زنده به گور» هستند.در خلاصه داستان این فیلم به قلم زامیاد سعدوندیان آمده است: سرهنگ حامی کهمدتی است قصد بازنشستگی دارد برای پذیرش درخواستش مامور می‌شود مدت زمانسه روز به حفاظت از زن جوان شاهدی بپردازد که قصد دارد با حضور در دادگاه
علیه افرادی که بزرگترین ضربه را به سرهنگ زده‌اند شهادت بدهد، اما در اینبین مسائلی رخ می‌دهد که سرهنگ حامی بر سر بزرگ‌ترین دوراهی زندگی‌اش قرارمی‌گیرد و.‌.‌.

فیلم ویدئویی «زنده به گور» به کارگردانی علی جناب و تهیه‌کنندگی شهرام دانش‌پور از امروز در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

انتهای مطلب/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است