امروز ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۹

اسماعیل عفیفه از تولید «پریا» می‌گوید

اسماعیل عفیفه، تهیه‌کننده شناخته شده تلویزیون این روزها در تدارک آغاز تصویربرداری تازه‌ترین سریال حسین سهیلی‌زاده است. این پروژه «پریا» نام دارد و قرار است در شبکه سوم سیما ساخته شود.

اسماعیل
عفیفه درباره این سریال می‌گوید: برخلاف تصورات، طی یکی، دو سالی که درتلاش برای راه‌اندازی این پروژه هستم، تا به حال رایزنی با شبکه یک سیمادرباره آن نداشته‌ام.


از استعفای آشتیانی‌پور بی‌خبر بودم
این تهیه‌کننده نسبت به خبر استعفای مدیر مستعفی گروه فیلم و سریال شبکه سهابراز بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید: درباره این استعفا، واقعا من اطلاعیندارم و جالب اینکه هفته گذشته پس از جلسه‌ای که در شبکه سه درباره سریال«پریا» با حضور یکی از ناظران کیفی و یکی از مشاوران شبکه برگزار شد، ازاستعفای امیرحسین آشتیانی‌‎پور باخبر شدم.


استارت؛ زودتر از نیمه شهریور
به گفته عفیفه، مجموعه تلویزیونی «پریا»، این روزها وارد مرحله پیش تولید شده است: ‌»تلاش میکنیم طبق برنامهریزی،زودتر از ۱۵ شهریور کار را کلید بزنیم. بخش اعظم کار در تهران جلوی دوربینخواهد رفت، اما بخشی از کار نیز بر‌اساس ویژگی‌های داستان در مناطقی از
شمال کشور تصویربرداری خواهد شد. با این حال همان‌طور که گفتم محل اصلیوقوع داستان مجموعه جدید حسین سهیلی‌زاده، شهر تهران است.»


دختری به نام پریا که.‌.‌.
به گفته عفیفه، مجموعه تلویزیونی «پریا»، از مضمونی اجتماعی برخوردار است وداستان آن درباره دختری به نام پریا است که در مسیر زندگی با ماجراهاییروبه‌رو می‌شود، ضمن اینکه ما در این سریال به تبعات ایدز می‌پردازیم و رویاین موضوع حساس دست گذاشته‌ایم. در کنار کاراکتر اصلی، مادر شخصیت پریا،نیز جزو کاراکترهای اصلی است و دیگر نقش اصلی سریال نیز پسر جوانی است کهعاشق پریاست.


انتخاب بازیگران تا آخر هفته
این تهیه‌کننده با اشاره به روند انتخاب بازیگران مجموعه تلویزیونی «پریا»می‌گوید: از امروز حضور بازیگران مختلف را در سریال قطعی می‌کنیم و در کنارکاراکتر زن اصلی، بازیگران مرد و زن متفاوتی در کار حضور خواهند داشت.بناست که تا آخر این هفته، حضور همه بازیگران قطعی شود. بر این اساس،نقش‌های اصلی سریال مشخص و قراردادهای آنها بسته خواهد شد.


مجموعه تلویزیونی پریا

تهیه‌کننده: اسماعیل عفیفه، کارگردان: حسین سهیلی‌زاده، نویسنده: سعید
فرهادی، طراح صحنه: امیر زاغری، طراح لباس: نگاه ترکی، مدیر تدارکات: مهدی
پیله‌وریان، طراح چهره‌پردازی: سیدجلال موسوی.

انتهای مطلب/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • خط باریک قرمز
  89,047,55
 • بازگشت کوتاه
  43,905,20
 • منگی
  27,696,90
 • تا ابد
  703,153,55
 • یلدا
  250,332,19
 • بی حسی موضعی
  532,165,25
 • قتل عمد
  98,569,79
 • پرو
  41,665,25
 • دریا موج کاکا
  30,220,25