«آزردگان» را با مهدی فردقادری می‌سازیم/ «سراسر شب» هنوز معطل است | خبرگزاری صبا
امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۸
فرزاد موتمن در گفتگو با صبا:

«آزردگان» را با مهدی فردقادری می‌سازیم/ «سراسر شب» هنوز معطل است

فرزاد موتمن با مهدی فردقادری در فیلم «آزردگان» به عنوان تهیه کننده همکاری می کند.

فرزاد موتمن نویسنده و کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا درباره فیلم «چشم و گوش بسته» که این روزها در حال اکران است، گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از فیلم «چشم و گوش بسته» شد و به نظر من موفقیت این فیلم برای همه عوامل است زیرا همه در این فیلم تلاش خود را کردند تا به جایگاه مناسب برسیم.

وی درباره کارهای پیش روی خود توضیح داد: قرار است با مهدی فردقادری در فیلم جدیدش با نام «آزردگان» به عنوان تهیه کننده همکاری کنم. مهدی فردقادری یکی از کارگردان های جوان مورد علاقه من است و معتقدم این کارگردان می داند چه می خواهد و راه درستی را در پیش گرفته است. «آزردگان» فیلمنامه خوبی دارد و ما درخواست پروانه ساخت داده و در حال مذاکره برای کارهای این فیلم هستیم و به زودی تولید را شروع می کنیم.

موتمن در پایان درباره سرنوشت «سراسر شب» هم بیان کرد: همچنان منتظر اکران فیلم «سراسر شب» هستم. این فیلم حدود ۲ سال است که ساخته شده ولی هنوز اجازه اکران نداده اند. تنها گناه این فیلم این است که شبیه فیلم های ایرانی نیست و اصلا جواب قطعی به ما نمی دهند که چرا اجازه اکران نمی دهند.

«سراسر شب» روایتی از داستان شخصیتی به نام مهتاب است که برای یافتن ردی از داوود مرادی که آخرین فرد مرتبط با خواهرش مریم، پیش از خواب طولانی مدتش بوده به محل زندگی داوود می رود تا پاسخی برای سوالاتش پیدا کند.

الناز شاکردوست، امیر جعفری، افسانه چهره آزاد، سینا حجازی، آزاده صمدی، مهدی سلطانی، حسام شجاعی، سحر نظام دوست، محمدرضا هاشمی، ایلناز آذری، دیانا روهنده، آفرین رهنما و داراب داداش زاده بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

غزاله سعادتی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است