امروز ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۶

«هر کی شما بگین» از امشب روی آنتن می‌رود/ گفتگو با نمایندگان فعلی مجلس

ویژه برنامه انتخاباتی «هر کی شما بگین» در قالب گفتگو با نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی از امشب 24 آذر روی آنتن می رود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، ویژه برنامه «هر کی شما بگین» با اجرای مهران رجبی امشب ۲۴ آذر از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

این ویژه برنامه انتخاباتی کاری از گروه سیاسی شبکه یک است که در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای تولید شده و قرار است یکشنبه های پس از سریال شبانگاهی پخش شود.

اجرای این برنامه با مهران رجبی یازیگر سینما و تلویزیون است و قالب آن گفتگو با نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد، شرایط کاری و انتخابات آتی خانه ملت است.

این برنامه گفتگومحور در موزه شهید مدرس تولید شده و از آنجایی که همه مهمان های برنامه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می باشند، بخاطر جلوگیری از ایجاد تبلیغ برای آنان و به دلیل نزدیک شدن به انتخابات مجلس، صدا و تصویر نماینده مخدوش گردیده است.

دوربین مخفی یکی از آیتم‌های «هی کی شما بگین» است که در این بخش نظر مردم را درباره نمایندگان مجلس و انتخابات جویا شده است.

گفتگوی مردمی آیتم دیگر این برنامه است که در آن از مردم سوال‌های جالبی درباره نمایندگی مردم در مجلس شده است.

عوامل تولید هر کی شما بگین عبارتند از تهیه کننده سید محمد احمدی، کارگردان وحید نجف زاده، مجری طرح: بیتا فیلم تهران، جانشین تهیه کننده: سعید دلاوری، دستیار تهیه: پدرام دسکره، تدوین: مرتضی راد، مجری: مهران رجبی.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ۹۸ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است