امروز ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۶
النا آهی در گفت و گو با «صبا»:

آقای رئیس جمهور بیایید و نمایش ما را ببینید

تنها هدف ما در نمایش «لطفا آقای رئیس جمهور با مرگ من موافقت کنید» این است که رئیس جمهور به دیدن نمایش بیایند
النا آهی بازیگر سینما و تئاتر که این روزها نقش ژاله در نمایش «لطفا آقای رئیس جمهور با مرگ من موافقت کنید» در خصوص نقش خود در گفت‌وگو با  «صبا»، اظهار کرد: ژاله دختر جوان معتادی است که در خانواده‌ای با مشکلات زیاد زندگی می‌کند. این خانواده دچار نابسامانی‌هایی در زندگی شده که این روزها در جامعه مشاهده می‌کنیم.

وی درباره موضوع نمایش افزود: موضوع اصلی زندگی رامین است که دچار معلولیت است و از رئیس جمهور می‌خواهد که با مرگ او موافقت کند. اتانازی قانونی است که در خارج از کشور اجرا می‌شود و کسانی که دچار بیماری لاعلاجی هستند به صورت قانونی با مرگ او موافقت می‌کنند تا رنج و عذاب کم‌تری بکشد.

النا آهی از تجربه خود در این نمایش گفت: من تا امروز نمایش‌های زیادی بازی کرده‌ام اما نمایشنامه آقای شهرام کرمی یک پکیج کامل از معضلات اجتماعی است که در یک خانواده وجود دارد و می‌توانیم آن را به مخاطب نشان دهیم.

وی در پایان گفت: وقتی به جامعه امروزی نگاه کنیم مردمی را می‌بینیم که تمام این مشکلات را در زندگی دارند و تنها هدف ما در  نمایش «لطفا آقای رئیس جمهور با مرگ من موافقت کنید» این است که مسئولین و رئیس جمهور به دیدن نمایش بیایند و تا جایی که می‌توانند از مشکلات مردم بکاهند.

گفتنی است؛ نمایش «لطفا آقای رئیس جمهور با مرگ من موافقت کنید» از ۰۴ تا ۲۹ آذر ماه در سالن اصلی “مجموعه تئاتر محراب با کارگردانی کوروش ساسانیان، نویسندگی شهرام کرمی و بازی النا آهی جواد اینانلو علیرضا دهقانی کوروش ساسانیان ماندانا عبقری روی صحنه می‌رود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است