امروز ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۲

«پرونده پلیکان» گشوده می‌شود/ حضور چهار نسل از رادیویی‌ها

نمایش رادیویی «پرونده پلیکان» با هنرنمایی چهار نسل از بازیگران رادیو از شنبه 23 آذرماه در برنامه «نقد و نمایش» رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، نمایش رادیویی «پرونده پلیکان» اثر جان گریشام با تنظیم و کارگردانی ایوب آقاخانی و هنرنمایی چهار نسل از بازیگران رادیو از امشب در برنامه «نقد و نمایش» رادیو نمایش پخش می‌شود.

برنامه «نقد و نمایش» که هدف آن آشنا ساختن مردم با جهان متون و آثار ادبی معتبر جهان هست از امشب ۲۳ آذرماه با پخش نمایش رادیویی «پرونده پلیکان» با حضور رضا آشفته به نقد این نمایش می‌پردازد.

داستان این نمایش درباره دانشجوی دانشگاه حقوقی تولین است که در خصوص مرگ دو قاضی دموکرات در آمریکا پی به مسایل پنهانی می‌برد که زندگی او و اطرافیانش را در خطر قرار می‌دهد، او نام تحقیقات خود را «پرونده پلیکان»  گذاشته است.

در نمایش «پرونده پلیکان» هنرمندانی از جمله ژاله علو، بهزاد فراهانی، مهین نثری، حمید منوچهری، جواد پیشگر، مجید حمزه، بهرام ابراهیمی، احمد گنجی، صفا آقاجانی، میرطاهرمظلومی، رویا فلاحی، شیما جانقربان، مهرداد مهماندوست و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش پرداخته اند و تهیه کنندگی آن را فرشاد آذرنیا بر عهده دارد.

نقد و نمایش به تهیه کنندگی انسیه سمیع پور و کارشناسی و اجرای مینو جبارزاده هرشب ساعت ۲۲ از رادیو نمایش پخش می شود.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است