امروز ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۸
جواد شمقدری در گفتگو با صبا:

تصویربرداری سریال «نفوذ» تا سه ماه آینده ادامه دارد/ حضور چهره‌های جدید

کارگردان سریال «نفوذ» می‌گوید دلیل استفاده از چهره‌های جدید در این سریال ارایه تصویری ناب از وقایع تاریخی است.
جواد شمقدری در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره آخرین وضعیت سریال «نفوذ» که کارگردانی آن را برعهده دارد، اظهار کرد: نزدیک چهارده ماه است که فیلمبرداری سریال «نفوذ» آغاز شده و ما هم اکنون در حال گرفتن بخش‌های پایانی هستیم و از تصویربرداری این سریال سه ماه زمان باقی مانده است.
وی افزود: این روزها در شهرک غزالی مشغول گرفتن صحنه‌های مربوط به تسخیر لانه جاسوسی هستیم و برای این سکانس بخشی از سفارت آمریکا بازسازی شده است.
کارگردان «نفوذ» تاکید کرد: در «نفوذ» می‌خواهیم به آنچه که در واقعیت رخ داده است، بپردازیم چون در سال‌های گذشته از سوی رسانه‌های غربی تحریفات بسیاری صورت گرفته است، البته برای بالا رفتن کیفیت و غنای متن، زمان کافی برای نگارش فیلمنامه صرف کرده‌ایم.
رییس اسبق سازمان سینمایی در پایان عنوان کرد: این سریال بیش از ۲۵۰ بازیگر دارد، اما در نهایت ۱۰ الی ۱۵ بازیگرمان چهره‌های آشنا هستند. دیگر هنرمندان از چهره‌های جدید بازیگری هستند چون می‌خواستیم تصویرگری ما از تسخیر لانه جاسوسی ناب و بکر باشد.
مجموعه «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۲ قسمت نشان می‌دهد و مدیر تصویربرداری این سریال عبد عبدی نسب است.

یلدا افشاری‌نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءالله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، شیوا بلوچی، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور، جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است