امروز ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۰

بازیگران جایگزین نمایش «مدرسه پینوکیو» مشخص شدند

به دنبال اعلام انصراف چهار بازیگر نمایش «مدرسه پینوکیو»، بازیگران جایگزین این نمایش معرفی شدند.
به گزارش خبرگزاری صبا، اتابک نادری، سیما خضرآبادی و فاطیما درستکار جایگزین بازیگرانی شدند که روز گذشته از حضور در نمایش «مدرسه پینوکیو» به کارگردانی آرش سنجابی اعلام انصراف کرده بودند.
فرزاد حسنی، رویا دعوتی، مروارید کاشیان و نیلوفر لاری پور چهار بازیگری هستند که روز گذشته از حضور در این نمایش انصراف دادند.
نمایش «مدرسه پینوکیو» به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی قرار بود از ۱۸ آذرماه در عمارت نوفل لوشاتو اجرا داشته باشد که پس از نخستین اجرا، چهار بازیگر این نمایش از حضور در این نمایش اعلام انصراف کردند که به دنبال این اتفاق، نمایش «مدرسه پینوکیو» با یک شب وقفه، نوزدهم آذرماه ساعت ۱۸ در سالن اصلی عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌رود.
نورا هاشمى، بابک صحرایی، علیرضا میرزامحمدعلى، رازیما میرزایى، سوزان صفانیا و فریبرز گلبن به همراه اتابک نادری، سیما خضرآبادی و فاطیما درستکار در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند.
دیگر عوامل اصلى این نمایش عبارتند از: تهیه کننده: امیرعلى تقى زاده، مدیر پروژه: پویا امینى، مجرى طرح: مهدى کاسه ساز، موسیقى: ستار اورکى، خواننده: حامى، ترانه سرا: بابک صحرایى، تنظیم کننده ترانه: رضا تاجبخش، طراح حرکت: رازیما میرزایى،مدیر روابط عمومى: سیدمحمدصادق سیادت، مشاور رسانه‌ای: فرنوش آبا و عکاس: ساقی بلیغ.
مدرسه پینوکیو بر اساس برداشتی آزاد از رمان «بختیار على» نوشته شده است و در خلاصه آن آمده است: الان چیز زیادی از اون مجموعه رخدادها یادم نیست، اما بهش میگفتن مدرسه پینوکیو!
علاقه مندان برای خرید بلیت این نمایش می توانند به سایت تیوال و یا گیشه تماشاخانه نوفل لوشاتو مراجعه کنند.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است