امروز ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۵
ماشاالله شاهمرادی زاده در گفتگو با صبا:

«پای پیاده» را با موضوع اربعین می‌سازم/ انتخاب بازیگر چهره برای نقشِ اول مرد

ماشاالله شاهمرادی زاده قصد دارد فیلم «پای پیاده» را با موضوع اربعین به تهیه کنندگی محسن علی اکبری بسازد.

ماشاالله شاهمرادی زاده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا اظهار کرد: به زودی دومین فیلم سینمایی خود را در مقام کارگردان جلوی دوربین خواهم برد. این کار «پای پیاده» نام دارد و در آن به موضوع پیاده‌روی اربعین می پردازیم.

کارگردان فیلم «پنجشنبه آخر ماه» افزود: این فیلم سینمایی را محسن علی اکبری تهیه خواهد کرد و قرار است از اوایل سال آینده با مهیا شدن شرایط، جلوی دوربین رود.

به گفته وی، «پای پیاده» با فیلمنامه از خودش در ایران و عراق فیلمبرداری خواهد شد.

وی با اعلام اینکه عباس زینعل نیا سرمایه‌گذاری این کار را برعهده خواهد داشت، توضیح داد: نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی هم اکنون مراحل پایانی را پشت سر می گذارد و به زودی برای آن درخواست پروانه ساخت خواهد شد.

بازیگر فیلم سینمایی «دستهای خالی»  درباره بازیگران فیلم جدیدش گفت: هنوز با بازیگران مدنظرمان مذاکره نکرده ایم ولی در زمان نگارش برای نقش اول یکی از بازیگران مطرح سینما را مدنظر داشتم.

وی در پایان درباره چرایی ساخت این فیلم اظهار کرد: اربعین اتفاق بزرگی در دنیا است که نمونه آن را در هیچ کجا نداریم اما سینما آنگونه که باید به این موضوع توجه نکرده است بنابراین تلاش کردم به واسطه این فیلم گوشه‌ای از زیبایی ها و عظمت اربعین را به تصویر بکشم.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است