امروز ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۵

جایزه بهترین فیلم جشنواره سیدنی به «هفت و نیم» رسید

هشتمین دوره جشنواره فیلم پارسی در سیدنی استرالیا جایزه بهترین فیلم خود را به فیلم «هفت و نیم» برادران محمودی اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی فیلم، هشتمین دوره جشنواره فیلم پارسی ۴ تا ۸ دسامبر در سیدنی استرالیا برگزار شد که پس از نمایش فیلم ها، هیات داوران جایزه اصلی خود را به فیلم «هفت و نیم» به نویسندگی و کارگردانی نوید محمودی و تهیه کنندگی جمشید محمودی اهدا کردند.

هیات داوران ضمن تقدیر از نقش آفرینی تاثیرگذار بازیگران فیلم، جایزه را به نوید محمودی اهدا کردند.

نوید محمودی که در این مراسم حضور نداشت در ویدیویی، ضمن قدردانی از هیات داوران و برگزارکنندگان با ابراز خرسندی از حضور فیلم در این جشنواره بیان کرد: احساس می کنم مسئله زنان و دختران، دغدغه اصلی امروز جوامع باشد و آنها هم باید از حق واقعی خود در جامعه بهره مند باشند.

بعد از فیلم «رفتن» در سال ۲۰۱۹ این دومین حضور نوید محمودی با فیلم «هفت و نیم» در جشنواره فیلم پارسی استرالیا بود که هر دو فیلم جایزه اصلی را از این جشنواره دریافت کرده است.

از جمله فیلم های حاضر در این جشنواره می توان «ناگهان درخت» به کارگردانی صفی یزدانیان، «خانه پدری» به کارگردانی کیانوش عیاری، «بنفشه آفریقایی» به کارگردانی مونا زندی، «روزهای نارنجی» به کارگردانی آرش لاهوتی، «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی، «رضا» به کارگردانی احمدرضا معتمدی، «پرورشگاه» به کارگردانی شهربانو سادات، «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده، «اتاق تاریک» به کارگردانی روح الله حجازی و … اشاره کرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است