امروز ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۱

«شاهدان شیدایی» ۲۳ آذر برگزار می‌شود/ تجلیل از شورجه و نجابتی

مراسم پاسداشت شهدای هنرمند با عنوان «شاهدان شیدایی» با تجلیل از هنرمندان متعهد انقلابی روز شنبه ۲۳ آذرماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان کشور، مراسم پاسداشت شهدای هنرمند با عنوان «شاهدان شیدایی» روز شنبه ۲۳ آذرماه ۹۸ در حوزه هنری برگزار می شود.

تجلیل از شهدای هنرمند، خانواده معظم شهدا، اجرای برنامه های ویژه فرهنگی هنری و سخنرانی شخصیت ها و چهره های فرهنگی هنری از جمله برنامه های این پاسداشت است.

همچنین قرار است در این برنامه از چهره های متعهد و ارزشی هنر انقلاب اسلامی در رشته های ادبیات مقاومت و پایداری، موسیقی و سرود، هنرهای تجسمی و سینما با حضور مسئولان کشوری و لشکری تجلیل به عمل آید.

در این مراسم از مسعود نجابتی به پاس حضور متعهدانه در رشته هنرهای تجسمی، جمال شورجه کارگردان سینمای دفاع مقدس در حوزه سینما، محمد گلریز به پاس سرودها و نغمات ماندگار و خاطره انگیزش در طول سال‌های دفاع مقدس و مرتضی سرهنگی به پاس تلاش شایسته در حوزه ثبت و نشر ادبیات دفاع مقدس قدردانی می شود.

مرکز بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت سازمان بسیج هنرمندان کشور مراسم پاسداشت شهدای هنرمند کشور را برگزار می‌کنند.

این مراسم از ساعت ۱۷.۳۰ در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است