امروز ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۲

مسئول تولید مشترک شبکه «آرته» فرانسه به تهران سفر می‌کند

مسئول خرید فیلم و تولید مشترک شبکه آرته یکی از مهمانان سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت است.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، پیتر گوتشالک مسئول خرید فیلم و تولید مشترک شبکه آرته ARTE فرانسه، یکی از مهمانان سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت است که برای شرکت در این رویداد سینمای مستند، به تهران سفر خواهد کرد.

او یکی از داوران «پیچینگ پنل» سینماحقیقت است، کارگاه تخصصی «گسترش طرح و فیلمنامه» را با حضور محسن عبدالوهاب فیلمساز ایرانی برگزار می‌کند و یکی از سخنرانان بازار فیلم مستند جشنواره نیز است.

پیتر گوتشالک از سال ۱۹۸۴ به عنوان نویسنده، تدوینگر و تهیه‌کننده در شبکه‌های زد.دی.اف، مانیز، دی.اف.اف، برلین، بایرریشر، راندفانک، مونیخ، آر.ب.ب (او.آر.بی سابق) و پوستدام- بابلسبرگ فعالیت داشته است.

وی از سال ۱۹۹۶ در مقام تهیه‌کننده، برنامه‌ریز و مسئول خرید و تولید مشترک با شبکه معتبر آرته همکاری کرده است هم‌چنین به دفعات داور جشنواره‌های معتبر اروپایی بوده و هم‌اکنون در سمت استاد دانشگاه مشغول تدریس است.

سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۸ به دبیری «محمد حمیدی‌مقدم» در پردیس سینمایی چارسو شهر تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است