اعلام زمان حضور پذیرفته شدگان مرحله رقابتی جشنواره نوای خرم | خبرگزاری صبا
امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۷

اعلام زمان حضور پذیرفته شدگان مرحله رقابتی جشنواره نوای خرم

ششمین جشنواره موسیقی «نوای خرم» زمان حضور پذیرفته‌شدگان مرحله رقابتی این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم «نوای خرم»، ستاد برگزاری ششمین جشنواره موسیقی «نوای خرم» با انتشار اطلاعیه‌ای زمان حضور پذیرفته‌شدگان مرحله رقابتی این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

بر اساس داوری تصاویر اجراهای رسیده به دبیرخانه جشنواره، در نهایت ۵۳۵ اجرا، ۱۷۱۴ نوازنده و خواننده در قالب ۳۶۵ اجرای تک‌خوانی و تک‌نوازی، ۸۴ اجرای ۲ یا ۳ نفره، ۸۶ اجرای گروهی ۴ نفره به بالا (سه اجرا از میان اجراهای مدارس) برای اجرای حضوری در مرحله رقابتی ششمین دوره جشنواره پذیرفته شدند.

اجراهای حضوری بخش رقابتی جشنواره  روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ آبان و اول آذر در خانه فرهنگ نور واقع در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بعد از تقاطع شهید ستاری، جنب شهر کتاب و روزهای پنجشنبه ۷، جمعه ۸، پنجشنبه ۱۴ و جمعه ۱۵ آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران به آدرس تهران، انتهای خیابان پاسداران، مقابل پارک نیاوران برگزار خواهد شد.

تاریخ و ساعت حضور هر یک از پذیرفته‌شدگان بر اساس اولویت‌هایی مانند میانگین سنی، ساز و مواردی از این دست بوده و امکان تغییر آن به هیچ عنوان مقدور نیست.

ستاد برگزاری جشنواره موسیقی «نوای خرم» در بخشی از اطلاعیه خود مواردی را برای شرکت‌کنندگان این دوره متذکر شده که در مشروح آن آمده است:

«منظور از ساعات اعلام شده، زمانی است که هر یک از پذیرفته‌شدگان برای آماده شدن جهت اجرا باید در محل اعلام شده حضور داشته باشند و ترتیب اجرا در همان روز و توسط مسئولان جشنواره اعلام می‌شود. برای حضور به موقع ترافیک روزهای آخر هفته را در نظر داشته باشید، در صورت عدم حضور به موقع، امکان اجرا وجود نخواهد داشت.

به دلیل محدودیت زمانی، شرکت‌کنندگان تنها مجاز به اجرای اصل آهنگ هستند و در هیچ اجرایی اعم از تک نوازی، تک خوانی، اجرای دو و سه نفره و اجرای گروهی (۴ نفر و بیشتر) امکان اجرای مقدمه، آواز، دکلمه، بداهه نوازی و … وجود ندارد. بدیهی است در صورت عدم توجه به این نکته هیچ امتیازی برای فرد یا افراد شرکت‌کننده در نظر گرفته نخواهد شد و اجرای مربوطه نیز از جشنواره حذف می‌شود.

نوازندگان کلیه سازها (به جز ساز پیانو) باید ساز و وسایل موردنیاز (میز سنتور، زیرپایی و …) خود را همراه داشته باشند. این در حالی است که  تمامی پذیرفته‌شدگان باید همان اثری (همان آهنگی) که برای شرکت در جشنواره ارسال نموده بودند را در روز رقابتی اجرا کنند.

پذیرفته شدگان می توانند برای مشاهده تاریخ و ساعت حضور به سایت khorramfestival.com مراجعه کنند.»

جشنواره و جایزه همایون خرم «نوای خرم» از جمله رویدادهای معتبر حوزه موسیقی در بخش خصوصی است که طی سال های اخیر با همراهی خانواده مرحوم همایون خرم آهنگساز فقید موسیقی ایرانی با هدف ارتقای سطح هنری و موسیقایی و استفاده از نمونه ها و الگوهای موجود در هنر ایرانی برای  هنرمندان گروه سنی زیر ۱۸ سال  توسط موسسه فرهنگی هنری «رادنو اندیش» با مدیریت بردیا صدرنوری و دبیری ناصر ایزدی برگزار می‌شود.

نوازندگان تمامی سازها، خوانندگان و همچنین گروه‌های موسیقی کودک و نوجوان داوطلب (کمتر از ۱۸ سال) با اجرای یکی از تصنیف‌ها و یا قطعات بی‌کلام ده تن از استادان موسیقی ایران مرتضی محجوبی، ابوالحسن صبا، روح الله خالقی، مجید وفادار، مهدی خالدی، علی تجویدی، همایون خرم، حبیب الله بدیعی، پرویز یاحقی و اسدالله ملک که به شکل رسمی عرضه شده است، به صورت تک‌خوانی، تک‌نوازی، هم‌خوانی، هم‌نوازی و گروه‌نوازی در این جشنواره شرکت می‌کنند.

اسامی و زمان حضور شرکت‌کنندگان مرحله رقابتی را در فایل زیر ببینید.

asami-zaman ejra – 980824-final

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • دینامیت
  9٬415٬264٬640
 • خورشید
  1٬611٬627٬850
 • هفته ای یکبار آدم باش
  1٬611٬627٬850
 • تک خال
  975٬748٬140
 • خون شد
  195٬693٬596
 • مدیترانه
  93٬873٬900
 • لاله
  90٬988٬050
 • سیاه باز
  66٬293٬500
 • هفت
  624٬000