امروز ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۷

ششمین جشنواره عکس نورنگار تور عکاسی برگزار می کند

ششمین جشنواره عکس نورنگار تور یک روزه عکاسی را با سفر به قزوین برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی این جشنواره، تور عکاسی نورنگار به صورت یک ورکشاپِ در سفر با حضور داوران ششمین دوره جشنواره نورنگار و سایر اساتادان عکاسی رقم خواهد خورد.

این تور که به صورت یک روزه در شهر قزوین و با بازدید از عمده بازارها و مکان های سنتی این شهر رقم خواهد خورد فرصت ویژه ای برای علاقمندان به عکاسی خواهد بود.

دوره ششم جشنواره نورنگار با جوایزی نزدیک به پنجاه میلیون تومان برای ۶ نفر در دو بخش مجزا، شرکت کنندگان را به شرکت در بخش اصلی با موضوع بازارهای قدیمی و بازارچه های محلی ایران و در بخش جنبی با موضوع زندگی روستایی ترغیب می کند و هر عکسی که بتواند در ذیل «عکاسی ایرانِ من» و با نگاه به سوژه های مرتبط با موضوعات جشنواره قرار گیرد، می تواند در جشنواره حضور یابد.

مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ در تالار سوره حوزه هنری برگزار می شود. ضمنا همانند سالیان گذشته از ۱۰۰ اثر برتر در گالری خانه عکاسان واقع در همین مکان برای اولین بار رونمایی خواهد شد.

ششمین جشنواره عکس نورنگار تا پایان آذر سال جاری نسبت به دریافت آثار علاقمندان از طریق سایت جشنواره اقدام خواهد کرد و امید است که این جشنواره بتواند فرصتی برای شناسایی عکاسان مستعد و معرفی آنها به جامعه هنرمندان فراهم کند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است