امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۲

انجمن عکاسان ایران اطلاعیه داد/ مشارکت در انتخابات به روش اینترنتی

انجمن عکاسان ایران درباره ثبت نام کاندیداهای انتخابات دوره چهارم هیات مدیره انجمن اطلاعیه ای را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی، انجمن عکاسان ایران درباره ثبت نام کاندیداهای انتخابات دوره چهارم هیات مدیره انجمن اطلاعیه ای را منتشر کرد که در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به پایان یافتن زمان فعالیت هیات مدیره دوره سوم و بر اساس (ماده ۹ مجمع عمومی و ماده ۱۷ هیات مدیره) و ماده ۲۰ بازرس اساسنامه انجمن عکاسان ایران، نوبت اول مجمع عمومی سال ۱۳۹۸ برای انتخاب هیات مدیره و بازرس دوره چهارم، اول آذرماه ماه ۱۳۹۸ در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران، برای اولین بار با دو روش همزمان، حضوری (اعضای ساکن تهران) و اینترنتی (اعضای ساکن شهرستان) برگزار می شود.

لذا از تمامی اعضای انجمن که دارای شرایط هستند، دعوت می شود برای کاندیداتوری این دوره تقاضای خود را با ثبت نام در سایت انجمن اعلام کنند. هیأت مدیره انجمن امیدوار است که این دوره با حضور کاندیداهای فعال، کارآمد، خوش فکر و جوان شاهد حضور افرادی جدید در هیأت مدیره باشد.

توجه مهم:

تعداد متقاضیان هیأت مدیره حداقل ۱۰ نفر و تعداد متقاضیان بازرس حداقل ۲ نفر است

شرایط:

۱- عضو اصلی انجمن و دارای کارت عضویت با تاریخ اعتبار سال ۱۳۹۸

۲-حداقل سن ۳۰ سال تمام (متولدین پیش از تاریخ ۱۳۶۷/۹/۱)

۳- عضویت سال ۹۶ به قبل

۴- حضور نامزد در روز برگزاری انتخابات در جلسه مجمع عمومی

۵- تکمیل فرم تقاضای کاندیداتوری چهارمین دوره هیات مدیره و بازرس انجمن عکاسان ایران از ساعت ۸ صبح ۱۰ آبانماه تا ساعت ۲۴ شب ۲۹ آبانماه در صفحه مجمع عمومی سال ۹۸ سایت انجمن

متقاضیان کاندیداتوری به این موارد توجه داشته باشند:

۱- هیأت مدیره قریب به ۲۵ جلسه در سال برگزار می‌نماید

۲- مسئولین کمیته های پنج گانه از میان اعضای هیأت مدیره (اصلی و علی البدل) انتخاب می‌گردد

۳- براساس آیین نامه داخلی هیأت مدیره عدم حضور ۳ جلسه متوالی باعث حذف ایشان می‌شود.

۴- چنانچه اعضای ساکن در شهرستان خواهان حضور در هیأت مدیره هستند می بایست امکان حضور هر دو هفته یکبار در جلسات هیات مدیره را داشته باشند.

امکان برای کاندیداتورها:

۱- از تاریخ ۲۵ آبانماه تا ۲۴ ساعت قبل از انتخابات «صفحه کاندیداهای هیأت مدیره و بازرسین» برای آشنایی بیشتر اعضا به نمایش در خواهد آمد و امکانی برای تبلیغات فردی کاندیدا در شبکه های اجتماعی خود فراهم خواهد نمود

مهم:

این امکان برای افرادی است که تا ۴۸ ساعت قبل از تاریخ برگزاری ثبت نام نموده اند ایجاد می گردد. افرادی که پس از این تاریخ ثبت نام کنند فقط نامشان در لیست کاندیدها آورده می شود.

۲- کاندیدا هایی که قبل از ۴۸ ساعت ثبت نام نمایند دارای پوستر A3 و فایل تصویری در سالن برگزاری خواهند بود.

۳- به هر کاندید ۲ دقیقه وقت برای سخنرانی در سالن برگزاری داده خواهد شد.

پیشنهادات ثبت نام:

۱- کاندیداها الزاما می بایست در سایت انجمن ثبت نام نمایند

۲- در صفحه ثبت نام اطلاعات فردی و هنری از شما درخواست می گردد، این اطلاعات برای آشنایی رأی دهندگان مهم است لطفا این آیتم ها را با دقت تکمیل نمایید

۳- هدف از پیشنهاد گزینه «حضور و برنامه های خود در انجمن» آن است تا شما نسبت به تبیین رویکرد، اندیشه و کارآیی آینده خود در هیأت مدیره برای آگاهی و آشنایی رای دهندگان اقدام نمایید.

۴- در بخش سوابق هنری برای هر آیتم مدارک مورد نیاز از شما درخواست می شود، لطفا بدقت و با حوصله آنها را تکمیل کنید.

۵- متقاضیانی که تا قبل از ۲۵ آبان ثبت نام کنند تا ساعت ۲۴ شب ۲۵ آبان امکان حذف و اضافه در اطلاعات خود را دارند. (این امکان برای افرادی که از این تاریخ به بعد ثبت نام می کنند وجود نخواهد داشت.)»

مجمع عمومی چهارمین دوره هیأت مدیره انجمن عکاسان ایران ساعت ۱۰ روز جمعه یکم آذرماه سال جاری در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است