امروز ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۴

جواد عزتی با «دو طبقه روی پیلوت» به جشنواره فجر می‌آید

جواد عزتی امسال با نقشی متفاوت در جشنواره فجر حضور دارد.
به گزارش «صبا»، محمدرضا مصباح؛ تهیه کننده فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان که به تازگی پروانه نمایش آن صادر شده است و صحبت هایی مبنی بر عدم حضور آن در جشنواره فجر بود، در ارتباط با آخرین وضعیت اکران این فیلم به خبرنگار «صبا» گفت: فرم حضور در سی و هفتمین جشنواره فجر را پرکرده ایم و انشاالله اولین نمایش «دوطبقه روی پیلوت» در جشنواره فجر است.
وی در ادامه افزود: در این فیلم شاهد قصه‌ای جذاب با بازی های ناب و متفاوت هستیم و تصور ما این است که اگر این فیلم در جشنواره فجر حضور داشته باشد ان شاءالله می تواند در چندین بخش از جمله بازیگری و کارگردانی کاندیدا و برنده شود.
مصباح به بازی درخشان بازیگران این فیلم اشاره کرد و توضیح داد: بازی منحصر به فرد جواد عزتی که امیدواریم با نقش آفرینی در این فیلم سرانجام به حق خود برسد و بتواند جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خود اختصاص دهد و همچنین بازی سعید آقاخانی ، حمیدرضا آذرنگ و بهدخت ولیان که اتفاقا اولین حضور جدی خود را در سینما سپری می کند بسیار درخشان است و به نظرم بهدخت ولیان حتی می تواند پدیده امسال جشنواره باشد. فکر می کنم اتفاقات خوبی در انتظار این فیلم است و جواد عزتی  با نقش متفاوت خود  در این فیلم به حق خود خواهد رسید و سیمرغ بهترین بازیگر مرد را خواهد گرفت.

گفتنی است؛  از بازیگران «دوطبقه روی پیلوت» می توان به حمیدرضا آذرنگ، بهدخت ولیان، سعیدآقاخانی، بانیپال شومون،گیلدا ویشکی و با حضور پریوش نظریه اشاره کرد.

الناز شاکردوست یکی از بازیگران این فیلم سینمایی بود که در ابتدای شروع فیلمبرداری فیلم در صحنه ای دچار حادثه شد و بهدخت ولیان جایگزین وی شد، همچنین کیومرث پوراحمد نیز در ابتدا تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده داشت که بعد از مدتی از تهیه‌کنندگ یاین کار انصراف داد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است