پوستر فراخوان دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۰

پوستر فراخوان دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد

پوستر فراخوان دهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار در چهار بخش رقابت اصلی جشنواره، جشنواره علوم انسانی عمار، فیلم ما و فراخوان های مردمی منتشر شد.

جشنواره فیلم عمار

به گزارش خبرگزاری صبا، پوستر فراخوان دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد. دهمین دوره این جشنواره مردمی در چهار بخش «رقابت اصلی جشنواره»، «جشنواره علوم انسانی عمار»، «فیلم ما» و «فراخوان های مردمی» برگزار می‌شود.

در بخش «رقابت اصلی جشنواره» آثار دریافتی با قالب‌های داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ، برنامه تلویزیونی، فیلم‌نامه و لوح‌نگار در  موضوعات «رویای ایرانی»، «پایش»، «پالایش اجتماعی»، «حافظه ملی»، «همت مومنانه»، «ملت قهرمان»، «مقاومت جهانی» و «فتنه ۸۸» با هم به رقابت می‌پردازند.

امین سردارآبادی دبیر اجرایی دهمین جشنواره مردمی عمار درباره نحوه انتخاب و تصمیم گیری پیرامون پوستر فراخوان جشنواره عمار بیان کرد: پوستر فراخوان آثار جشنواره دهم از میان پوسترهای منتخب مردمی جشنواره نهم انتخاب شده و این تصمیم در راستای قدردانی از برگزیده بخش پوستر جشنواره نهم و همچنین در راستای مردمی تر شدن این جشنواره انجام شده است و ملاک تصمیم دبیرخانه برای انتخاب این پوستر نیز گذشتن از سختی ها و تنگناهای انقلاب و پیش رفتن به سمت قله ها و امیدواری به آینده است که این پوستر بیان کننده این موارد است و رسالت جشنواره عمار نیز روایت موضوعات این چنینی است.

حمید رجایی که در فراخوان طراحی پوستر نهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار رتبه نخست را به دست آورد درباره طراحی خود گفت: از آنجایی که ماهیت جشنواره مردمی فیلم عمار و اتفاق‌هایی که در این رویداد سینمایی رخ می‌دهد خاص هستند و با سایر جشنواره‌های فیلم متفاوت است طرح یک موشک را برای پوستر درنظر گرفتم که این موشک یادآور نخستین موشکی است که در زمان تحریم‌ها و برای دفاع از تمامیت ارضی کشور توسط متخصصان و دانشمندان ایرانی از جمله شهید تهرانی مقدم ساخته شده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است