امروز ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۳

پخش زنده برنامه طنز «به شرط زندگی» از رادیو نمایش

برنامه زنده طنز جدید رادیویی «به شرط زندگی»، از فردا پنجشنبه 9 آبان ماه هر روز صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ساجد قدوسیان تهیه‌کننده و سردبیر برنامه رادیویی «به شرط زندگی»، از پخش شدن این برنامه صبحگاهی، در رادیو نمایش خبر داد.

وی افزود: این برنامه صبحگاهی با محوریت طنز و کمدی مبتنی بر خبرهای فرهنگی و هنری روز با اتفاقات فرهنگی و هنری جامعه در قالب نمایش‌های کوتاه کمدی تهیه می شود.

این تهیه‎‌کننده بیان کرد: در برنامه «به شرط زندگی» به صورت طنز، فضاهای هنری، رفتار هنرمندان، مدیران هنری و نیز رفتارهای اجتماعی را که اغلب در فضاهای فرهنگی و هنری جامعه از طرف مخاطبان و مردم اتفاق می افتد، نقد می‌کنیم.

برنامه زنده طنز «به شرط زندگی» به تهیه کنندگی و سردبیری ساجد قدوسیان، اجرای آرمان غفاریان، نویسندگی حمید پارسا، الهام حاجی نژاد و سارا آقامحمدی، صدابرداری مجید آئینه، افکتوری نازنین حسن پور، با هنرنمایی بیوک میرزایی، مرضیه صدرایی، معصومه عزیزمحمدی، نوشین حسن زاده، محمدرضا لبیب، بهادر ابراهیمی، سینا نیکوکار، الهام حاجی نژاد، آرش راسخ و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، از پنجشنبه نهم آبان ماه، هر روز ساعت ۷ تا ۸ صبح به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است