«تا ابد» در سکوت خبری ساخته شد/ اکران فیلمی با بازی کی‌مرام و کیایی

محمد نجفی‌زاده تهیه‌کننده فیلم سینمایی «تا ابد» در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا درباره مرحله تولید این فیلم گفت: همه مراحل تولید و فنی فیلم سینمایی «تا‌‌‌‌‌ ابد» به کارگردانی امید امین‌نگارشی به اتمام رسیده است و با شرکت پخش‌کننده فیلم هم صحبت کرده ایم.

این تهیه کننده خبر داد: در حال حاضر منتظر صدور پروانه نمایش هستیم تا بعد از صدور، در آذر ماه فیلم به اکران عمومی برسد.

وی افزود: مفهوم کلی قصه درباره ربا و نزول است؛ موضوعی که در اجتماع بارها و بارها به اشکال مختلف با آن موجه شده ایم. در واقع این فیلم با نگاهی اجتماعی و نویسنده با بیان دراماتیک به این موضوع پرداخته است.

این تهیه کننده در پایان بیان کرد: فیلم سینمایی «تا‌‌‌‌‌ ابد» با حمایت بخش خصوصی تولید شده است و از هیچ ارگان دولتی در ساخت آن کمک نگرفته ایم.

فیلم «تا‌‌‌‌‌ ابد» به نویسندگی امیرحسین دواتگر و امید امین نگارشی، کارگردانی امید امین نگارشی و تهیه کنندگی محمد نجفی زاده ساخته شده است.

بازیگران فیلم عبارتند از: میلاد کی مرام، مهرداد صدیقیان، بهرنگ علوی، ترلان پروانه، هلیا راجی و با حضور محسن کیایی.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: زندگی پر از بدبختی، تنهایی و زجر است و همه‌اش خیلی زود به پایان می رسد… (وودی آلن)

سایر عوامل فیلم عبارتند از مدیرتولید فریبا سادات خلیلی، مدیر صدابرداری منصور شهبازی، مدیر فیلمبرداری امید امین نگارشی، طراح گریم محسن دارسنج، صداگذار حسن مهدوی و رضاگدازگر، جلوه های ویژه رایانه ای ایمان کارجو، تدوین مهرداد نصیری دهقان، عکاس محمد بدرلو، طراح صحنه و لباس پیام اسکندری، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان ایمان توکلی، جلوه های ویژه میدانی آرش آقابیگ، آهنگساز آرش فلاحی و فرید کولیوند، منشی صحنه فائزه گرکانی، جانشین تهیه کننده علی بیات، مجری طرح سعید کیوانفر و سرمایه گذار سعید کیوانفر و محمد نجفی زاده.

گزارش تصویری فیلم را اینجا ببینید.

ریحانه علی محمدی

انتهای پیام/