امروز ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

مهدی هاشمی و نسرین مقانلو به «کامیون» پیوستند/ تغییر کارگردان

مهدی هاشمی و نسرین مقانلو به مجموعه تلویزیونی «کامیون» به کارگردانی سید مسعود اطیابی پیوستند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی سریال «کامیون»، مجموعه طنز «کامیون» به تهیه کنندگی ابراهیم آرزو و شهرام دانشپور که سریال نوروزی شبکه دو سیما است، دومین تجربه همکاری سیدمسعود اطیابی کارگردان فیلم کمدی «تگزاس ۲» با تلویزیون است که در ۳۰ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای تولید می‌شود.

داستان این سریال را شهاب عباسی بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته است. این مجموعه طنز درباره یک پیشکسوت فوتبال است که مدتی روی کامیون باربری کار می‌کند و پس از آشنایی با سه دانشجو که صاحب‌خانه به دلیل مشکلاتی اثاثیه‌شان را به خیابان ریخته است، درگیر ماجراهایی می‌شود.

«کامیون» روزهای پایانی پیش‌تولید را پشت می‌گذارد و تا امروز حضور مهدی هاشمی، نسرین مقانلو و علی هاشمی در این سریال قطعی شده است. همچنین هادی مرتضی زاده شرکت‌کننده برنامه «عصر جدید» نیز با این مجموعه تلویزیونی به‌عنوان بازیگر معرفی می‌شود.

دیگر عوامل سریال «کامیون» که در نوروز ۹۹ از شبکه دو سیما روی آنتن می رود، عبارتند از مدیر تصویربرداری: افشین علیزاده، مدیر تولید: محمود ریحان صفت، دستیار یک کارگردان: حمیدرضا علیپور، مدیر برنامه‌ریزی: شیرین خشایی، طراح صحنه: رامین عاشوری، طراح گریم: امید گلزاده، مدیر صدابرداری: مهیار ریحان صفت، مدیران تدارکات: حسین امینی و علیرضا کفایتی، دستیار یک صحنه: حمیدرضا نظیفی، دستیار ۲ کارگردان: محمد داودی کیا، دستیار تهیه: کامیاب دانشپور، تدارکات: علیرضا عیشی نژاد، مدیر مالی: زهره میلادی، امور اداری و دفتری: آزاده ملایری، حمل و نقل: محمد فتحی فریمانی و رضا عظیم بیک، عکاس: سیدحسام اطیابی و مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: مطهره کشاورز محمدیان و علی کشاورز.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است