امروز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱
سعید پروینی در گفتگو با صبا:

«فوتبالیسم» چرا به فصل دوم نرسید/ عوامل پای کار بودند

تهیه کننده برنامه «فوتبالیسم» می گوید تمایل به ساخت ادامه این برنامه در عوامل سازنده وجود دارد.

سعید پروینی تهیه کننده برنامه «فوتبالیسم» که مردادماه سال ۹۷ روی آنتن شبکه سه سیما رفت در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا در پاسخ به این پرسش که چرا باتوجه به اعلام امیرعلی نبویان مجری برنامه برای ادامه دار بودن آن، فصل دوم «فوتبالیسم» ساخته نشد، اظهار کرد: طبق قراری که با شبکه سه داشتیم قرار بود ادامه این برنامه تولید شود اما با توجه به فشردگی کنداکتور شبکه سه، ساخت فصل دوم پیگیری نشد و با توجه به اولویت‌بندی های شبکه، برای ساخت این برنامه به نتیجه نرسیدیم.

وی ادامه داد: «فوتبالیسم» یک برنامه محتوایی و درستی بود که از زاویه متفاوتی به ورزش و فوتبال نگاه می کرد. همچنین بسیاری از آیتم های تولیدی در این برنامه نیز در فضای مجازی و حتی برنامه های دیگر سیما پخش شد بدون آنکه اقدامی در این راستا از سمت ما انجام شده باشد.
تهیه کننده «فوتبالیسم» در پایان با بیان اینکه برخی از برنامه های ورزشی سیما، آیتم ها و حتی سوالات پیامکی «فوتبالیسم» را در برنامه خود تکرار و پخش می کردند، مطرح کرد: چندین بار اتفاق افتاده بود پس از پرداختن توسط فوتبالیسم به موضوعی، سایر برنامه ها همان موضوع را در برنامه های خود استفاده می کردند. وقتی برنامه ای اینگونه تاثیرگذار و مفید است حتما عوامل سازنده نیز برای ساخت فصل دوم آن تمایل دارند اما مالکیت این برنامه برای صداوسیما و شبکه سه است و آنها باید تصمیم گیری کنند.
برنامه «فوتبالیسم» به تهیه‌کنندگی سعید پروینی و با اجرای امیرعلی نبویان که در سال ۹۷ روی آنتن شبکه سه سیما رفت، با حضور کارشناسان مختلف به زوایای جدیدی از فوتبال پرداخت.
سپیده شریعت رضوی
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است