نقاشان «سکوت نامحسوس» را روایت می‌کنند | خبرگزاری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۵

نقاشان «سکوت نامحسوس» را روایت می‌کنند

نمایشگاه گروهی نقاشی «سکوت نامحسوس» با ارایه آثار ۱۵ نقاش، 19 مهر ماه در گالری مژده آغاز به کار می کند.

به گزارش خبرگزاری صبا، نمایشگاه گروهی نقاشی «سکوت نامحسوس»  با ارایه آثار ۱۵ هنرمند نقاش عصر جمعه نوزدهم مهر ماه در گالری مژده آغاز به کار می کند.

علی خالق انتخاب آثار این نمایشگاه را بر عهده دارد و قرار است رویکردهای متنوع نقاشی پیکره ای امروز ایران را مرور کند.

در این نمایشگاه آثاری از علیرضا آدمبکان، علیرضا چلیپا، بهنام کامرانی، حسین تمجید، لیلا ویسمه، مسعود کشمیری، مهرداد خطایی، مرتضی خسروی، اوژن شیراوژن، سعید احمدزاده، علی خالق، نزار موسوی نیا، احسان نصری، داریوش قره زاد، حمیده حجار به نمایش در می آید.

بهنام کامرانی، نقاش و استاد دانشگاه در نوشتاری برای معرفی این نمایشگاه نوشته است: «نقاشى پیکره اى امروز ایران جنبه هاى تازه اى را نشان مى دهد. این جنبه ها از سویى به رهیافت هاى شخصى و روانشناسه ارتباط دارند و از سویى دیگر زمینه هاى اجتماعى در پیدایش آنها موثر مى نماید. راهکارهاى نقاشان نیز  گوناگونى زیادى دارد و رویکردهاى بازنمایانه، طنز آمیز، خیالى، اقتباسى و بیانگرانه را در بر مى گیرد. آنچه اهمیت دارد این است که هر کدام از این نقاشى ها قسمتى از تجربه ها و فرهنگ بصرى ما را نشان و شکل مى دهد. این هنرمندان مى کوشند شرایط پیچیده و در حال گذار در همه چیز را به آثارى براى دیدار کند.

آیین گشایش «سکوت نامحسوس» ساعت ۱۶ روز جمعه نوزدهم مهر ماه در گالری مژده به نشانی سعادت آباد، علامه شمالی،خیابان هجدهم شرقی،پلاک ۲۷ برگزار می شود و نمایشگاه تا ۲۶ مهر ماه (غیر از شنبه) از ساعت ۱۲ تا ۲۰ دایر خواهد بود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است