مهدی امینی رییس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شد/ خداحافظی با وحید فخر موسوی | خبرگزاری صبا
امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

مهدی امینی رییس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شد/ خداحافظی با وحید فخر موسوی

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی را به عنوان رییس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش این اداره کل منصوب کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، امروز۱۷ خردادماه کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی را به عنوان رییس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش منصوب کرد.

در متن حکم کاظم نظری برای مهدی امینی آمده است:

«جناب آقای مهدی امینی

سلام علیکم

با عنایت به اهمیت امر ارزشیابی و نظارت بر هنرهای نمایشی، به منظور ارتقای سطح کیفی آثار هنری در چارچوب ضوابط و قوانین و تسهیل و تسریع فرایندهای مرتبط با صدور مجوز آثار نمایشی در کشور و همچنین نظر به تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان رییس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود در طول مدت همکاری با حضور مستمر و تشکیل جلسات تخصصی و بهره‌گیری از توان کارشناسی همکاران محترم شورا و نیروهای خلاق و متعهد در این مسیر کوشا و پیروز باشید.»

در آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید شورای ارزشیابی و نظارت که روز سه‌شنبه ۱۷ خردادماه در سالن کنفرانس دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت ارشاد با حضور  مدیرکل هنرهای نمایشی، معاون اجرایی اداره کل هنرهای نمایشی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی و جمعی از اعضای شورای ارزشیابی و نظارت و مدیران اداره کل هنرهای نمایشی برگزار شد، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی از زحمات دلسوزانه آقای وحید فخر موسوی رییس پیشین این شورا تقدیر کرد.

نظری گفت: ما شبانه‌روز حجم کارهای شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش را می‌بینیم و به شخصه شاهد تلاش‌های همه عزیزان در شورا بوده‌ام.

او ابراز امیدواری کرد تا مهدی امینی و همکارانشان، اتفاقات خوبی را در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش رقم بزنند.

مدیرکل هنرهای نمایشی در پایان سخنان خود گفت: در آخر سپاسگزار همه عزیزان خصوصا وحید فخر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش هستم و آرزوی موفقیت می‌کنم برای همه عزیزان.

در ادامه رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی از زحمات سیدوحید فخر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش تشکر و قدردانی کرد و ضمن خیر مقدم به مهدی امینی، آرزوی سلامتی، توفیق و بهروزی برای او کرد.

همچنین هوشنگ هیهاوند عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش ضمن تشکر از حضور ۴۲ ماهه سیدوحید فخر موسوی از سختی‌ها و شیرینی‌های این کار گفت و برای مهدی امینی آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

فخر موسوی سخنران بعدی این آیین نیز بیان کرد: من باید از سه مدیر تشکر کنم که در این ۴۲ ماه به من اعتماد کردند، شهرام کرمی که بنده را در این جایگاه منصوب کرد. دوم آقای قادر آشنا که با آرامش و متانت و پشتیبانی همراه بنده بود و سوم دوست عزیزم آقای کاظم نظری که این بار را از روی دوش من برداشت و من را آسوده‌خاطر کرد و مسبب خیر شدند برای من.

بخش پایانی این مراسم به سخنان مهدی امینی رییس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی اختصاص داشت.

مهدی امینی گفت: تشکر می‌کنم از آقای نظری که به من اعتماد کردند و محبت کردند و همچنین از آقای فخر موسوی و محبتی که به بنده داشتند و این موضوعی است که همواره در ذهن من باقی خواهد ماند. همچنین خداوند متعال را شاکرم که این افتخار نصیب بنده شد که در جمع سروران فرهیخته و ارجمند و البته صاحب دانش هستم تا دورانی را سپری بکنم و این برای من بسیار مهم است و امیدوارم مجموع زحماتی که اداره کل هنرهای نمایشی در این زمینه انجام داده است، دیده شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • انفرادی
  316,156,036,00
 • بی صدا حلزون
  939,875,00
 • سگ بند
  363,094,505,94
 • سلفی با دموکراسی
  949,435,00
 • قدغن
  2,225,545,00
 • لامینور
  14,275,485,00
 • بدون قرار قبلی
  5,966,737,50
 • مغز استخوان
  20,655,025,00
 • علفزار
  59,422,775,00
 • سلفی با دموکراسی
  188,855,00
 • روز صفر
  89,222,280,00
 • مجبوریم
  14,725,890,00
 • والدین امانتی
  1,535,895,00
 • پسران دریا
  148,265,00