1

رونمایی از «ایران من» با حضور بزرگان علم و ادب

به گزارش صبا، آیین رونمایی از مجموعه کتاب «ایران من» امروز، یکشنبه 25 اردیبهشت ماه در کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

در این مراسم که ساعت 5 عصر برگزار خواهد شد، ناصر فکوهی انسان‌شناس و استاد دانشگاه تهران، محمدرضا اجتهادی فیزیک‌دان و استاد دانشگاه صنعتی شریف، شهرداد میرزایی مدیر انتشارات دیبایه و… سخنرانی می‌کنند و برنامه‌ پرسش و پاسخ از قرارِ 7 پرسش از 7 کتاب برگزار می‌شود. در پایان نیز برنامه‌ رونماییِ نمادین از این مجموعه کتاب برگزار می‌شود.

جدیدترین اثر منصوری مجموعه‌ای است با نام «ایرانِ من» که در هشت جلد توسط نشر دیبایه منتشر شده است. دوره نخست کتاب‌ها با نام‌های ایران ۱۴۲۷، واژه‌گزینی در ایران و جهان و چهارسال در وزارت عتف، بیان تصور منصوری از ایران گذشته و آینده، نقش زبان فارسی در توسعه ایران و تجربه اجرایی در زمینه علم و پیچیدگی اجرای ایده‌های توسعه‌ای آن در عالی‌ترین سطح در ایران است.

سه عنوانِ دیگرِ این مجموعه با نام‌های «معماریِ علم»، «سندرم دوره نقل (در دو جلد) و «مبانی علم و طراحی مفهومی دانشگاه در ایران و مبانی تفکر در علوم فیزیکی» نتیجه تأملات نویسنده در این دوره است.

انتهای پیام/