شماره سمساری و خریدار لوازم‌خانگی دست دوم در تهران | خبرگزاری صبا
امروز ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

شماره سمساری و خریدار لوازم‌خانگی دست دوم در تهران

کافی است با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن در هر جای تهران که هستید به محل مورد نظر شما بیایم و کالای شما را با قیمت مناسب خریداری کنیم.

 

به گزارش واحد بازرگانی صبا، سمساری به جایی گفته می شود که در آن کالاهای دست دوم خرید و فروش میشوند. تمام ما دست کم یک بار به سمساری مراجعه کرده ایم. وقتی که نیاز است جنسی با هزینه مناسب خریداری نمایند و یا وقتی که نیاز باشد وسایل منزل ومحل کارتان را تعویض کنند اولین محلی که به ذهنتان می رسد سمساری است . با توجه به کمبود تایم و ترافیک در سطح شهر تهران پیدا کردن سمسار گاهی اوقات کاری دشوار و زمان بر خواهد بود ولی نمی خواهد نگران آن موضوع باشید کافی است با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن در هر جای تهران که هستید به محل مورد نظر شما بیایم و کالای شما را با قیمت مناسب خریداری کنیم. در ادامه این مقاله از سمساری تهران همراه ما باشید.

خرید لوازم آشپزخانه در تهران

معمولا لوازم آشپزخانه چه دست دوم باشد و چه نو طرفداران زیادی دارد.

از مزایای سمساری این است که می تواند هم خریدار به قیمت لوازم دست دوم شما باشد و یا برا هر کسی لوازم مورد نیازشان را تهیه کند.

شما می توانید بسیاری از لوازم آشپزخانه تان مانند یخچال , ماشین لباسشویی , اجاق گاز و ….را به مغازه های سمساری بفروشید.

خرید فرش های دست بافت و ماشینی در تهران

فرش و قالی از مهم ترین لوازم هر خانه ای است که متناسب با متراژ و دکوراسیون خانه انتخاب می شود.

فرش های ماشینی و دستبافت مانند سایر وسایل عمر مفیدی دارند.

ولی در طول زمان زیبایی خودشان را از دست می دهند شاید فکر کنید که قابلیت خود را از دست داده اند اما اینطور نیست

سمساری ها حاضرند فرش های شمارا به قیمت بخرند .

خرید لوازم عتیقه در تهران

خیلی از لوازم قدیمی و کار کرده جز لوازم عتیقه محسوب می شود.

در واقع به هر وسیله قدیمی و ارزشی عتیقه یا آنتیک می گویند .

خرید لوازم چوبی در تهران

احتمالا برای شما هم پیش آمده که هنگام مرتب کردن منزلتان لوازمی را پیدا کنید که دیگر قابل استفاده نیست و فقط فضای شما را اشغال کرده است.

این وسایل می تواند لوازم چوبی شما نیز باشد و مایل باشید با وسایل نو جایگزین کنید .

در این مواقع می توانید لوازم قدیمیتان را به سمساری بسپارید.

خرید لوازم گرمایشی و سرمایشی در تهران

برای خرید لوازم گرمایشی و سرمایشی حتما به میزان مصرف انرژی و قدرت خنک کنندگی و گرم کنندگی آن دقت کنید .

خدمات سمساری در ونک تهران

 • خریدار فرش دستباف و ماشینی دست دوم در سمساری در ونک تهران
 • خریدار انواع لواز برقی خانگی
 • خریدار انواع یخچال و کولر گازی دست دوم
 • خریدار انواع مبل و تلویزیون
 • خریدار خرده لوازم انباری و….

شماره تماس سمسارچی: ۰۹۱۲۲۷۲۵۱۲۷ ( سمساری در تهران )

سمساری آنلاین در تهران

قبل از هر چیز در مورد پیشینه، سابقه و شروع به کار این فروشگاه و صاحبان آن اطلاعاتی را با هم مرور می کنیم. صاحب فروشگاه سمساری سمسارچی در حال حاضر آقای مجید جعفری هستند. به نقل از آقای جعفری شغل سمسارچی، شغلی است که از پدر برای ایشان باقی مانده است.

پدر آقای جعفری شغل سمسارچی را از سال ۱۳۴۲ با کار کردن در مغازه یکی از آشنایان در تهران آغاز کردند و بعد از گذشت ۵ سال توانستند مغازه ای را برای شروع شغل سمساری تهران و ضایعاتی در خیابان تهران نو خریداری کنند. این نقطه شروع افتتاح فروشگاه سمسارچی بود که بعد از گذشت این سال ها هنوز هم نام و آوازه خود را در میان مشتریان به قوت قبل حفظ کرده است.

آقای جعفری از همان کودکی در کنار درس برخی از ایام هفته را در کنار پدر به شغل سمساری مشغول شد. با گذشت زمان کم کم علاقه زیادی در ایشان نسبت به این شغل ایجاد شد که حاصل مراوده با انسان های مختلفی بود که برای خرید و فروش اجناس و لوازم خودشان به مغازه پدر می آمدند. از طرفی وجود اجناس قدیمی و آنتیک مغازه پدر که بسیار هم کمیاب بود، باعث جذابیت بیش تر این شغل برای آقای جعفری در همان ایام کودکی شد.

علاقه ای که نسبت به شغل سمساری در آقای جعفری در دوران کودکی ایجاد شده بود، با گذشت زمان نه تنها کمرنگ نشد بلکه این علاقه تا حدی بود که ایشان بعد از اتمام تحصیل و سربازی، تصمیم گرفتند این شغل را به عنوان یک حرفه تمام وقت ادامه دهند.

در ابتدای راه آقای جعفری جوان با پس انداز خود و کمک مالی پدر، موفق به خرید یک مغازه همراه با مجوز اتحادیه صنف سمساری و امانت فروشی شدند. آقای جعفری به دلیل علاقه وافری که به شغل سمساری داشتند در همان ابتدا تصمیم گرفتند برای معرفی و تبلیغ حرفه خود به دیگران از روش های تبلیغاتی رایج در آن زمان استفاده کنند.

در اوایل کار آگهی خرید لوازم منزل برای فروشگاه سمسارچی در شمال تهران در روزنامه کیهان منتشر شد که با استقبال زیادی از سمت همشهریان تهرانی مواجه شد. در ادامه راه و با افتتاح دفتر روزنامه همشهری در تهران باز هم آگهی های جدیدی در این روزنامه منتشر شد که مشتری های جدید و بیش تری را برای فروشگاه سمسارچی به ارمغان آورد.

مشتری های جدید و بیش تر باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه بیش تر در آقای جعفری شد، بسیاری از مشتری های آقای جعفری بعد از گذشت سال ها هنوز هم برای خرید یا فروش لوازم خود به ایشان مراجعه می کنند و این یعنی ایشان در سال های زیادی که در این حرفه فعالیت داشته است، توانسته اعتماد مردم را جلب کند و با تعیین قیمت های مناسب برای خرید و فروش وسایل آنها، جواب اعتماد چند ساله آنها را به بهترین وجه بدهد.

شما مشتریان گرامی می توانید جهت فروش کالاها و لوازم خانگی خود در تهران با بهترین قمیت با سمساری در تهران ( سمسارچی ) در تماس باشید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • انفرادی
  27,606,170,00
 • روز صفر
  72,508,835,00
 • سگ بند
  268,957,250,00
 • شادروان
  86,128,730,00
 • قدغن
  2,229,005,00
 • لامینور
  3,402,450,00
 • مرد بازنده
  56,534,990,00
 • مغز استخوان
  1,924,755,00
 • موقعیت مهدی
  101,898,877,50
 • گل به خودی
  6,281,140,00