رضایت مردم از نمایشگاه کتاب اولویت ماست/ نتوانستیم شهر آفتاب را آماده کنیم | خبرگزاری صبا
امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷
در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد؛

رضایت مردم از نمایشگاه کتاب اولویت ماست/ نتوانستیم شهر آفتاب را آماده کنیم

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از مراحل اجرایی آماده‌سازی مصلی تهران بر آمادگی همه‌جانبه برای خدمت‌رسانی به مردم تاکید کردند.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بعدازظهر یکشنبه ۱۸ اردیبهشت اعضای شورای شهر تهران در بازدید از روند آماده‌سازی مصلی تهران برای برگزاری نمایشگاه کتاب به ضرورت رضایتمندی شهروندان از این رویداد بعد از سه سال تعطیلی نمایشگاه کتاب تاکید کردند.

نرگس معدنی‌پور رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب تهران مهم‌ترین رویداد فرهنگی این شهر است، تصریح کرد: پس از تجربه بیماری کرونا و چند سال تعطیلی نمایشگاه، خوشبختانه تدابیری برای برگزاری مطلوب این رویداد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده شده است.

وی به ضرورت آماده‌سازی غرفه‌ها و تمامی زیرساخت‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه تا یک روز قبل از افتتاحیه تاکید کرد و گفت: لازم است تمامی دستگاه‌ها با اقدامی جهادی تمامی تلاش خود را برای برگزاری هر چه مطلوب نمایشگاه به کار گیرند.

معدنی‌پور به برگزاری نمایشگاه قرآن اشاره و عنوان کرد: استقبال از این رویداد نشان داد که مردم از رویدادهای فرهنگی استقبال می‌کنند و لازم است چنین رویدادهایی به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

عضو شورای شهر تهران در ادامه گفت: به لحاظ زمانی، شهر آفتاب را نتوانستیم برای برگزاری آماده کنیم و به همین دلیل مصلی برای برگزاری این دوره نمایشگاه انتخاب شد.

به گفته معدنی‌پور از اولویت‌های شهرداری، تجهیز و تکمیل شهر آفتاب است.

وی در پایان خواستار جلب رضایت شهروندان در این رویداد فرهنگی شد و تصریح کرد: لازم است رضایت شهروندان ساکن در اطراف محل برگزاری یعنی منطقه ۷ شهرداری تامین شود و انتظار می‌رود شهرداری منطقه ۷ تمهیدات لازم را در این خصوص اندیشیده باشد.

در این جلسه سیداحمد علوی رییس کمیته گردشگری شورای شهر تهران نیز نمایشگاه کتاب تهران را فرصتی برای میزبانی فرهنگ‌دوستان ایرانی و خارجی دانست و متذکر شد: انتظار می‌رود شهرداری تهران تمهیدات مناسبی برای میزبانی مطلوب داشته باشد‌.

علوی در پایان با بیان اینکه برگزاری ایمن این رویداد و انتفاع مشارکت کنندگان و شهروندان مورد تاکید است چرا که نمایشگاه کتاب تهران یک رویداد بزرگ با اهداف فرهنگی است، تصریح کرد: عموما رویدادهای فرهنگی در کشورها زمین‌ساز انتفاع عمومی است اما در کشور ما مشکلاتی مانند ترافیک و سایر آسیب‌ها همواره وجود داشته است که انتظار می‌رود در رویدادهای فرهنگی تا حد امکان این خلا جبران شود.

همچنین علیرضا نادعلی نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران نیز با اشاره به اینکه بعد از سه سال مقابله با بیماری و خانه‌نشینی مردم این نمایشگاه برگزار می‌شود، اضافه کرد: انتظار می‌رود در این دوره از نمایشگاه مردم بعد از دوسال درگیری با بیماری و دورماندن از نمایشگاه، شادی و لذت واقعی را کسب کنند.

نادعلی، سیاست اصلی شورای شهر تهران را خانواده‌محوری دانست و گفت: برهمین اساس می‌توان زمینه‌ای برای اعطای هدیه یا یادبود به کودکان یا خانواده‌های شرکت کننده در نمایشگاه فراهم ساخت.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد این نمایشگاه از سال آینده در شهر آفتاب برگزار شود و تعداد بیلبوردهای تبلیغاتی نیز در سال‌های آینده افزایش یابد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • انفرادی
  27,606,170,00
 • روز صفر
  72,508,835,00
 • سگ بند
  268,957,250,00
 • شادروان
  86,128,730,00
 • قدغن
  2,229,005,00
 • لامینور
  3,402,450,00
 • مرد بازنده
  56,534,990,00
 • مغز استخوان
  1,924,755,00
 • موقعیت مهدی
  101,898,877,50
 • گل به خودی
  6,281,140,00