1

سردار منتظرالمهدی کارشناس حرفه‌ای برای سریال‌های پلیسی بود

به گزارش صبا، فرهاد نجفی که سابقه ساخت سریال موفقی مثل ماتادور را در کارنامه خود دارد، درخصوص شرایط و روند ساخت این سریال به خبرنگار «صبا» گفت: من به عنوان یک فیلمساز یک سری ایده و نظرات دارم که برای رسیدم به آنها به امکانات احتیاج دارم ؛ هم از نظر اینکه این ایده ها مورد پذیرش قرار گیرد، هم از این نظر که امکانات لازم برای رسیدن به آنها در اختیار من باشد.
وی درباره همکاری ناجی هنر با سریال «ماتادور» افزود:  در این سریال ناجی هنر و سردارسعید منتظر المهدی پای تمام ایده‌های من ایستادند و تمام امکانات لازم را در اختیار من قرار دادند و من توانستم در این سریال تابو شکنی کنم.
نجفی ادامه داد: من به عنوان کارگردان یک سری نظرات داشتم که با وجود سختی کار سردار منتظر المهدی و ناجی هنر تمام نظرات من را قبول می‌کردند و این ارزشمند بود، چون این نقطه عطفی در سریال‌های پلیسی می‌شد.
این کارگردان درباره حضور و تاثیر سردار منتظر المهدی افزود: سردار یک کارشناس حرفه‌ای در خصوص ساخت سریال بود و پای کارها می ایستاد. حتی بعد از اینکه سردار حضورش در ناجی هنر به خاطر معاونت ناجا کمرنگ شد، سریال‌ها افت داشتند. ولی در زمانی که حضور داشت بسیار موفق عمل کرد.
گفتنی است؛ «ماتادور» به‌تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی، اولین‌بار در سال ۹۲ از شبکه
یک سیما پخش شد و علیرام نورایی، شقایق فراهانی، پولاد کیمیایی، تیرداد کیایی، پوریا
پورسرخ، سام درخشانی، لیندا کیانی، مجید مشیری، مجید واشقانی، روشا ضیغمی،
رضا بادامچی، سیروس همتی و هدایت‌الله سجادی در این سریال به ایفای نقش پرداخته بودند.