«دوئت» در انتظار اکران مناسب است | خبرگزاری صبا
امروز ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۸
در گفت‌وگو با «صبا» مطرح شد:

«دوئت» در انتظار اکران مناسب است

فیلم سینمایی «دوئت» به کارگردانی نوید دانش و تهیه کنندگی احسان رسول اف که قرار بود در تابستان امسال به‌نمایش درآید، همچنان در انتظار اکران مناسب است.
فیلم سینمایی «دوئت» به کارگردانی نوید دانش و تهیه‌کنندگی احسان رسول اف قرار بود در تابستان امسال اکران شود ولی به نمایش در نیامد.
رسول اف در خصوص زمان اکران قطعی این فیلم سینمایی و خبرهای منتشر شده مبنی بر اکران آن در پاییز به «صبا» گفت: زمان اکران قطعی فیلم هنوز مشص نیست و طی هفته‌های آینده معلوم می‌شود که در چه تاریخی فیلم اکران خواهد شد. همچنان «دوئت» در انتظار اکران مناسب است.

گفتنی است؛ در این فیلم بازیگرانی چون هدیه تهرانی، نگار جواهریان، علی مصفا، مرتضی فرشباف، کاوه کاتب، پانته آ پناهی ها، علیرضا آقاخانی نقش آفرینی می کنند.

فیلم «دوئت» پنجمین فیلم کوتاه نوید دانش است که داستانی عاشقانه و آرام دارد. دوئت فیلمی بلند از ساخته قبلی، نوید دانش به همین نام است که نسخه کوتاه آن برنده جایزه فیلم اول و جایزه بخش نتپک از جشنواره تالین شد و در بخش سینه فوندانسیون جشنواره کن ۲۰۱۳ حضور پیدا کرده بود.

این فیلم داستان مینو را روایت می کند که همسرش حامد را به دیدار سپیده می برد زنی که همسرش با او گذشته مشترکی داشته است. این ملاقات یادآوری خاطرات گذشته آن هاست و….

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است