استفاده از دستگاه کارت‌خوان در نمایشگاه کتاب الزامی اعلام شد | خبرگزاری صبا
امروز ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۴

استفاده از دستگاه کارت‌خوان در نمایشگاه کتاب الزامی اعلام شد

طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه، نصب دستگاه کارت‌خوان به‌منظور سهولت در خريد بازديدكنندگان سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از سوی ناشران ضروری است.

به گزارش صبا به  نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ستاد برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اطلاعیه‌‍ای ضمن تشکر از همراهی و مساعدت ناشران در برگزاری این دوره از نمایشگاه، نصب دستگاه کارت‌خوان به منظور سهولت در خرید بازدیدکنندگان نمایشگاه را ضروری اعلام کرد.

به همین منظور لازم است ناشران و غرفه‌داران به‌منظور سهولت در خرید بازدیدکنندگان سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دستگاه کارت‌خوان نصب و نسبت به پیگیری به‌موقع برای دریافت، نصب و عودت سالم دستگاه کارت‌خوان اقدام کنند.

به‌جز دستگاه کارت‌خوان تحویلی از سوی بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل این دوره از نمایشگاه، استفاده از دستگاه کارت‌خوان سایر بانک‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود و استفاده نکردن ناشران از دستگاه کارت‌خوان در غرفه نیز مجاز نیست.

سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «با کتاب سلامتیم» از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است