گلایه بازیگر «دینامیت» از اکران نشدن این فیلم | خبرگزاری صبا
امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۹

گلایه بازیگر «دینامیت» از اکران نشدن این فیلم

احمد مهرانفر به عدم مجوز اکران فیلم سینمایی «دینامیت» واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری «صبا»، فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان که در سال ۹۷ تولید و آماده نمایش شد؛ هنوز موفق به اکران نشده است.

احمد مهرانفر بازیگر این فیلم کمدی به این اتفاق واکنش نشان داد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «پارسال همین موقع‌ها آخرین روز‌های فیلمبرداری فیلم دینامیت بود. فیلمی که پروانه ساخت گرفت و تولید شد، اما بعد از یکسال، هنوز پروانه نمایش نگرفته. تو این مدت هر بار از تهیه کننده فیلم، ابراهیم عامریان، خبر گرفتم، یه جواب سربالا داده. زمان آقای داروغه زاده، هی میگفت قول این چهارشنبه رو دادن و باز هفته بعد میگفت این چهارشنبه بررسی میکنن و آخرش هم که داروغه زاده رفت و هیچی به هیچی. حالا هم که میگه، گفتن مشکل پروانه نمایش حل شدنیه، اما تاریخ اکران رو ما مشخص میکنیم، حالا کِی معلوم میشه، خدا عالمه. فیلمی که هفتاد هشتاد نفر براش زحمت کشیدن امروز بعد از گذشت یه سال هنوز بین زمین و هوا معلق مونده… اون هم وقتی که تمام اصلاحاتُ انجام دادیم و هر چی گفتن گوش کردیم. اصلاً نمی‌فهمم، وقتی ما مو به مو، عین همون فیلمنامه‌ای که پروانه ساخت گرفته رو ساختیم، چرا پروانه نمایشش رو نمیدن؟
البته گله من بیشتر از تهیه کننده فیلمه که اعتراض درست و حسابی نمیکنه و در مقابل این بی عدالتی و سوءمدیریت ساکت نشسته، تا فیلمی که می‌تونه رکورد فروش سینمای ایرانُ بشکونه، همینطور خاک بخوره»

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است