مهلت ثبت‌نام نهادها برای دریافت بُن کتاب ویژه بخش مجازی نمایشگاه کتاب آغاز شد | خبرگزاری صبا
امروز ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

مهلت ثبت‌نام نهادها برای دریافت بُن کتاب ویژه بخش مجازی نمایشگاه کتاب آغاز شد

ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی نمایشگاه برای سازمان‌ها و نهادها از امروز 6 اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز مي‌شود.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، محمد خلج مدیر کمیته اداری و مالی نمایشگاه کتاب از آغاز ثبت‌نام نهادها و سازمان‌ها برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: سازمان‌ها و نهادها می‌توانند با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب از سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، برای تجهیز کتابخانه‌‎های نهادها و سازمان‎‌ها یا تامین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی‎ ثبت‌نام کنند.

او عنوان کرد: ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی نمایشگاه برای سازمان‌ها و نهادها از امروز ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز می شود و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌‌نام به سامانه Ketab.ir مراجعه کنند.

مدیر کمیته اداری و مالی نمایشگاه کتاب افزود: همچنین در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران این امکان فراهم است تا سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای افراد سازمان یا نهاد خود یارانه اعتباری خرید کتاب از این نمایشگاه را تهیه کنند.

خلج در پایان با اشاره به اینکه یارانه اعتباری خرید کتاب روی کدملی اشخاص شارژ خواهد شد، عنوان کرد: این بُن‌ها صرفا در بخش مجازی سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده خواهند بود و اولویت با سازمان‌ها و نهادهایی است که درخواست خود را زودتر ثبت کنند.

سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است