سیمین غانم پس از ۳ سال به صحنه می‌آید/ تور کنسرت‌های ویژه بانوان در تهران و شیراز | خبرگزاری صبا
امروز ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵
صبا گزارش می‌دهد؛

سیمین غانم پس از ۳ سال به صحنه می‌آید/ تور کنسرت‌های ویژه بانوان در تهران و شیراز

سیمین غانم خواننده پیشکسوت پس از سه سال دوری از صحنه، در تهران و شیراز کنسرت برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار موسیقی صبا، سیمین غانم خواننده پیشکسوت ایرانی اولین کنسرت‌های سال ۱۴۰۱ خود را در دو سانس در روزهای ۲۳ و ۲۹ اردیبهشت روی صحنه می‌برد.

کنسرت‌های غانم در روز‌های جمعه ۲۳ و پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت در ساعت ۱۴ در تالار وحدت تهران ویژه بانوان اجرا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com برای تهیه بلیت اقدام کنند.

هزینه تهیه بلیت این کنسرت‌ها از ۱۱۰ تا ۳۵۰ هزار تومان مشخص شده است.

اعضا گروه نوازندگی سیمین غانم که در کنسرت‌های پیش‌رو او را همراهی می‌کنند، شامل آزاده شمس نوازنده ویلن،فروغ فضلی نوازنده پیانو، ارغوان منتظری نوازنده فلوت، آرمینا جعفری نوازنده درامز، سارا احمدی نوازنده دف، بهار فلسفی نوازنده آکاردئون است.

سیمین غانم پس از پیروزی انقلاب از سال ۱۳۷۹ کنسرت‌های خود را ویژه بانوان روی صحنه می‌برد و تاکنون بالغ بر ۱۳۰ اجرا را در تهران و دیگر شهرها تجربه کرده است.

این خواننده در هر کنسرت بین ۲۰ تا ۲۲ قطعه از آثار خود را برای حاضران در سالن می‌خواند و همانطور که اطلاع دارید چون بانوان حوزه موسیقی اجازه تهیه و نشر آلبوم موسیقایی را ندارند، به همین ترتیب آلبوم و یا قطعه جدیدی از سیمین غانم منتشر نشده است ولی طی این سال‌ها بالغ بر ۴۰ قطعه جدید را تولید کرده است که صرفا در کنسرت‌های خود اجرا می‌کند.

آخرین کنسرت غانم در ایران به سال‌ ۱۳۹۸ برمی‌گردد که در این سال‌ها به دلیل محدودیت‌های کرونایی شرایط برگزاری کنسرت برای این خواننده فراهم نبود و حالا پس از حدود سه سال برای اولین در سال ۱۴۰۱ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و بعد از اجراهای تهران در دو سانس دیگر در تاریخ ۳۱ اردیبهشت و یک خرداد ۱۴۰۱ که در شهر شیراز برنامه ریزی شده است، روی صحنه خواهد رفت.

محمد کفیلی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است