«شکلات فرنگی» برای دانش‌آموزان روی صحنه می‌‌رود/ ادامه اجراها در دو شیفت صبح و عصر | خبرگزاری صبا
امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

«شکلات فرنگی» برای دانش‌آموزان روی صحنه می‌‌رود/ ادامه اجراها در دو شیفت صبح و عصر

نمایش «شکلات فرنگی» به نویسندگی کاظم پورمهدی علاوه بر اجراهای عصرگاهی خود، هر روز صبح برای مدارس و دانش آموزان روی صحنه می‌رود.

به گزارش صبا، نمایش «شکلات فرنگی» به نویسندگی کاظم پورمهدی از نیمه فروردین ۱۴۰۱ اجراهای عصرگاهی خود را آغاز کرده است و همچنین این اجرا برای مدارس، سانس صبح ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

در خلاصه داستان نمایش «شکلات فرنگی» که برای مخاطب کودک و نوجوان تولید شده، آمده است: «دختری ۹ ساله به نام سارا که با پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می‌کند و از طرف مدرسه اش در یک مسابقه کیک پزی شرکت می‌کند. او برای پختن کیک به پدربزرگ و مادربزرگش نیاز دارد ولی در ادامه داستان مشخص می‌شود که پدربزرگ و مادربزرگ سالهاست بر سر یک موضوع مشترک با هم اختلاف دارند و این مشارکت در پختن کیک باعث می‌شود به یک نقطه مشترک با یکدیگر برسند، اما سارا…»

بازیگران نمایش نمایش «شکلات فرنگی» شامل سعید ‌ابک، مریم ‌آشوری، محمدعلی ‌حسینعلی ‌پور و هما اسدی هستند.

دستیار کارگردان معصومه آرواز، طراح صحنه و دکور سینا ‌ییلاق ‌بیگی، طراح نور رضا ‌خضرایی، طراح لباس زیبا موسوی وطراح پوستر و بروشور نمایش «شکلات فرنگی» امیر ‌نجفی است.

سایر عوامل عبارتند از آرش ‌لطفی آهنگساز، پرتو ‌جغتایی عکاس، روشنک ‌کریمی امور رسانه‌ای و تبلیغات مجازی، ریحانه ‌مطهری و روژین ‌ستاری روابط عمومی.

مربیان و اولیا برای اجرای صبح نمایش «شکلات فرنگی» می‌توانند از طریق شماره تماس‌های ۰۹۲۲۳۹۳۲۸۹۲ و  ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵ اقدام به تهیه بلیت کنند.

نمایش «شکلات فرنگی» عصرها هرروز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود.

مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جنب پارک لاله واقع در خیابان حجاب به عنوان قدیمی‌ترین سالن اجرای تئاتر کودک و نوجوان میزبان خانواده‌ها و دانش آموزان است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است