1

سهم‌خواهی از میراث پدری در ساعت ۲ نیمه‌شب سه‌شنبه شانزده بهمن!

علی برجی کارگردان نمایش «سه شنبه شانزده بهمن ساعت ۲ نیمه شب» که از ۱۸ فروردین الی ۱۵ اردیبهشت ماه در تماشاخانه آبان روی صحنه است در گفتگو با خبرنگار تئاتر صبا عنوان کرد: نمایش «سه شنبه شانزده بهمن ساعت ۲ نیمه شب» نوشته سیدعلی موسویان و در واقع یک کمدی وحشت است.

او افزود: داستان روایتگر خانواده ای است که برای سهم خواهی و تقسیم ارث به خانه پدری می روند و در شب حضورشان در این خانه درگیر ماجراهایی عجیب و غریب در فضایی ماورایی می شوند.

نویسنده و کارگردان نمایش «عدالت قجری» مطرح کرد: نمایش «نمایش سه شنبه شانزده بهمن ساعت ۲ نیمه شب» قبل از کرونا تمرین شده بود که متاسفانه با همه گیری کرونا و بیماری من که منجر به بستری شدنم در بیمارستان شد، کار تا مدتی به تعویق افتاد.

کارگردان نمایش «زن کشی» خاطرنشان کرد: با بهتر شدن شرایط ناشی از همه گیری ویروس کرونا برای حدود یک ماه و نیم مجددا تمرین هایمان را آغاز کردیم و از هجدهم فروردین ماه سال جاری نمایش روی صحنه رفت.

علی برجی در پایان گفت: بازیگران نمایش در واقع هنرجویان کارگاه های بازیگری خود من هستند که حدود ۹۰ درصد آنها اولین تجربه بازیشان روی صحنه است و قطعا نمایش «سه شنبه شانزده بهمن ساعت ۲ نیمه شب» به عنوان اولین و به یادماندنی ترین تجربه بازیگری‌شان خواهد بود.

عکس‌ها از محمد رستمی است.

نگار امیری

انتهای پیام/